КМУ піднявся на три сходинки у ТОП-10 українських ЗВО за рівнем прохідного балу

Ми раді повідомити, що кращі випускники українських шкіл навчаються саме в Київському медичному університеті. Завдяки їхнім високим балам сертифікатів ЗНО, КМУ у 2020 році посів 7 місце серед 200 закладів вищої освіти України за рівнем прохідного балу.

Дякуємо нашим студентам за вагомий внесок у підвищенні рейтингу Університету та бажаємо відмінного навчання і подальших професійних успіхів!

Ми пишаємося нашими студентами, а цьогорічних випускників запрошуємо вступати до Київського медичного університету!

Тож чекаємо на вас на наших днях відкритих дверей та на підготовчих курсах до складання ЗНО і вступного іспиту з анатомії людини (для вступу на ІІ курс).

Дивіться детальну інформацію про підготовчі курси за посиланням.
Дивіться розклад днів відкритих дверей за посиланням.

12.03.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021