Київський медичний університет запустив спільну з Colgate програму здоров’я зубів для дітей-першокласників!

На початку цього тижня ми розпочали спільний з компанією Colgate проект, спрямований на формування навички регулярного та правильного чищення зубів з дитинства. Група студентів охоче відгукнулась на цю ініціативу та відвідала вже 5 шкіл, на черзі ще 5 в різних районах Києва. Таким чином, проект охопить майже 1100 дітей 6-7 років. На уроці гігієни студенти в ігровій формі розповідають про корисні та шкідливі продукти харчування, як правильно чистити зуби, з якою періодичністю, хто такі каріозні монстри та як з ними боротися! В кінці уроку діти отримують подарунки від нашого партнера – компанії Colgate дитячу зубну щітку та пасту. Дивлячись на великий попит на участь в цьому проєкті від шкіл та бурхливий ентузіазм наших студентів, думаємо, що наступного року ми зможемо охопити набагато більше маленьких українців!

ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021
28 Лютого 2020