Запрошуємо вас на навчання!

Київський медичний університет запрошує на навчання!

На вході вимірюють температуру тіла, а в холі – плазмовий дезінфектор повітря – цьогоріч вступна кампанія проходить в особливих умовах. Найкращий приватний навчальний заклад вищої освіти України з дотриманням всіх санепідеміологічних вимог відчинив свої двері для майбутніх медиків. Президент КМУ протягом 1-го дня вступної кампанії розповідає про новий девайс – дезінфектор повітря. Дарницькому району є чим пишатися, адже кращий приватний заклад вищої освіти України (згідно рейтингу 2019 року) знаходиться на вулиці Бориспільській, 2. Це перший медичний заклад вищої освіти, який створений на теренах СНД в 1992 році.

Сьогодні в Університеті навчається понад 3500 осіб і в ньому представлені всі рівні освіти: від підготовчих відділень до докторантури. В Університеті створена інтернатура, що охоплює 22 спеціальності. Заклад готує фахівців за напрямами підготовки: «Медицина», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація». Працює міжнародний факультет для студентів-іноземців.

13 серпня, в перший день набору на 2020/2021 навчальний рік, заклад з ознайомчим візитом відвідав голова Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута.

Університет займає активну позицію щодо підтримки ділових зв’язків, виконання спільних проектів та участі в освітньо-професійних програмах з українськими та зарубіжними партнерами. Щороку професорсько-викладацький склад, учені університету беруть участь у міських, всеукраїнських і міжнародних конференціях, з’їздах та форумах, обмінюючись досвідом в сфері медицини і фармації.

Дивіться сюжет про цю подію від наших давніх партнерів МарсTB

14.08.2020