ПОДІЇ | Всі Події

Київський медичний університет та СтоматЦентр «Університетський» на Медичних пікніках 2019!

Університет та університетська стоматологічна клініка СтоматЦентр «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» вже вдруге поспіль взяли участь в Медичних пікніках.

Цей масштабний та красивий захід вже вп’яте проходить в середмісті Києва-парку Шевченка. Головний меседж цієї події – «про медицину та людину простими словами». Організатори поставили на меті розповісти, що відбувається всередині нас, як залишатися здоровим, роблячи щеплення, навчити дорослих та дітей надавати першу медичну допомогу, познайомити із гігієною харчування, зменшити дистанцію лікар – пацієнт, допомогти знайти відповіді на запитання, що стосуються медичної реформи, а також донести важливість здорового способу життя на простих та практичних прикладах.

Команда СтоматЦентру «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» разом із кафедрами: терапевтичної стоматології, ортопедії та ортодонтії професійно та пізнавально розповідала про гігієну порожнини рота, проводила веселі конкурси та квести, переможці яких отримували призи від Університету та наших партнерів Colgate та GlaxoSmithKline. Дорослих познайомили із перевагами та недоліками протезування на імплантатах, сучасними методиками лікування зубів під мікроскопом, демонстрували відео про профілактику карієсу, хірургічні втручання, ортопедичну стоматологію та ін. Наша стоматологічна команда встигла поспілкуватися із майже 2300 гостями – дітьми з батьками! В цьому нам дуже допомагали наші волонтери на чолі зі студенткою медичного факультету Альоною Чемеріс!

Вже традиційно активну участь взяли доценти кафедри фармацевтичної та біологічної хімії та фармакогнозії, підготувавши видовищні хімічні досліди: фараонова змія, альгінатні кульки, кольорові черв’яки, слухняне полум’я,  а також знайомили гостей з різними видами рослин, вчили розрізняти лікарські рослини та визначати якість ефірної олії.

Також доброю традицією стала участь викладачів кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії з сучасними та різнорідними фантомами – тіло людини натурального розміру, скелет, моделі окремих частин тіла та систем органів. Кожна людина змогла побачити на власні очі будову людського тіла та зробити класне селфі. В цьому році супер популярними стали  лапароскопічні бокси, представлені кафедрою хірургічних хвороб № 1, завдяки яким дорослі та діти власноруч могли потренуватися у в’язанні вузлів та дізнатися про нові, сучасні методики лапароскопічної хірургії. Велику цікавість викликала експозиція хірургічних інструментів.

Наші фахівці-дерматологи проводили діагностику новоутворень шкіри та волосистої частини голови методом дерматоскопії — сотні бажаючих захотіли пройти безкоштовний профілактичний огляд з метою попередження небезпечних захворювань.

Кафедра дитячих хвороб  взяла на себе дуже важливу та актуальну тему — догляд за дитиною до року. Доценти кафеди за допомогою спеціальних таблиць визначали рівень фізичного розвитку дітей для всіх бажаючих та давали рекомендації. Також представники професорсько-викладацького складу, інтерни та клінічні ординатори консультували з таких важливих питань, як: щодо профілактики: ВІЛ/СНІДУ, гепатиту С, туберкульозу, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Кожний бажаючий зміг отримати набір інформаційних брошур та календар щеплень.

Кафедра хірургічних хвороб № 2, курс офтальмології представила разом із партнерами Університету – компанією «Точка зору» нові технології вимірювання внутрішньоочного тиску –  тонометр Icare – пристрій високої точності, який не потребує використання знеболюючих крапель та барвників – тому є комфортним для пацієнтів, вимірювання  ледь помітним та потребує лише декілька секунд.

Дякуємо організаторам за таке чудове свято, а нашій команді викладачів та студентів – за підтримку та активну участь!

Фото з Медичних пікніків дивіться тут

Відеосюжет  Марс TV дивіться тут та чекайте відео з квадрокоптера!

[slideshow_deploy id=’7245’]

27.05.2019
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери