ПОДІЇ | Всі Події

Київський медичний університет суттєво піднявся у рейтингу Web of University

У січні 2022 року, згідно оновлених даних рейтингу Web of University по українським закладам вищої освіти, наш університет посів 147 місце, піднявшись на 82 позиції у порівнянні з минулим роком.

Наразі наш університет посідає 10 місце серед приватних ЗВО та 1 місце серед приватних медичних закладів вищої освіти України!

(Довідка: вебометричний рейтинг університетів світу (Webometrics ranking of world’s universities) — один з рейтингів університетів світу, за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в Інтернет-просторі. Рейтинг складають з 2004 року і публікують двічі на рік (у червні-липні та січні). Його складає Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC), яка діє при Міністерстві науки та інновацій Іспанії. Рейтинг починався з аналізу 6 000 університетів у 2004 році, на сьогодні аналізують понад 20 000 закладів вищої освіти і визначають їхнє місце відповідно до ступеня представлення своєї діяльності в Інтернет-просторі, застосовуючи свою власну методологію оцінки).

Бажаємо нашому Університету не зупинятися на досягнутому і впевнено крокувати до нових звершень!!!

08.02.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери