Київський медичний університет розпочинає співпрацю з Ботанічним садом ім. О. Фоміна!

Шановні студенти, лікарі-інтерни та колеги!
Із приємністю повідомляємо, що Київський медичний університет #kyivmedicaluniversity розпочинає співпрацю із ботанічним садом ім. О. Фоміна!
Відтепер наші студенти, вивчаючи дисципліни: «Фітотерапія», «Основи ботаніки та фармакогнозії», «Фармакогнозія», «Гомеопатія» та лікарі, які проходять спеціалізацію «Народна та нетрадиційна медицина», зможуть на власні очі побачити розмаїття цілющих рослин та стажуватись на території саду, а наш викладач, ботанік – Цвіх Михайло Володимирович охоче покаже найкращі оранжереї взимку, цвітіння магнолій навесні, тіні густих дерев влітку та продемонструє, де зібрати колекцію опалого листя восени.

Щиро дякуємо директору ботанічного саду, кандидату біологічних наук Олександру Олексійовичу Сенчило за екскурсію та плідну співпрацю!

ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021