Київський медичний університет розпочинає співпрацю з Ботанічним садом ім. О. Фоміна!

Шановні студенти, лікарі-інтерни та колеги!
Із приємністю повідомляємо, що Київський медичний університет #kyivmedicaluniversity розпочинає співпрацю із ботанічним садом ім. О. Фоміна!
Відтепер наші студенти, вивчаючи дисципліни: «Фітотерапія», «Основи ботаніки та фармакогнозії», «Фармакогнозія», «Гомеопатія» та лікарі, які проходять спеціалізацію «Народна та нетрадиційна медицина», зможуть на власні очі побачити розмаїття цілющих рослин та стажуватись на території саду, а наш викладач, ботанік – Цвіх Михайло Володимирович охоче покаже найкращі оранжереї взимку, цвітіння магнолій навесні, тіні густих дерев влітку та продемонструє, де зібрати колекцію опалого листя восени.

Щиро дякуємо директору ботанічного саду, кандидату біологічних наук Олександру Олексійовичу Сенчило за екскурсію та плідну співпрацю!

The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021