Київський медичний університет продовжує навчання НАВИЧКАМ 21 СТОЛІТТЯ!

22 лютого о 18:00 пройде останній із серії тренінгів курсу “Комунікативні бар’єри та успішна адаптація до співрозмовника”.

“Заговори, щоб я тебе побачив”, – сказав одного разу Сократ. Та чи вміємо ми говорити так, щоб нас бачили, і слухати так, щоб бачити співрозмовника? Дуже часто на шляху позитивної комунікації виникає багато, на перший погляд, непомітних, перешкод, які заважають взаєморозумінню та ефективній комунікації. У рамках нашого тренінгу навчатимемося долати комунікативні бар’єри, що часто виникають в процесі спілкування – офіційного, професійного, приватного, та отримуватимемо навички успішної адаптації до співрозмовника, для того, щоб почути, бути почутим та зрозумілим і досягти тієї мети комунікації, яку ми перед собою ставимо.
ТРЕНІНГ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЛИШЕ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!

Онлайн-трансляція відбудеться за посиланням.

ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ, ІНТЕРНІВ ТА СТУДЕНТІВ КИЇВСЬКОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА!

Реєструйтеся за посиланням
Стаємо краще разом! Ваш КМУ!

05.02.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021