НОВИНИ | Всі Новини
Київський медичний університет на міжнародній виставці Медвін “Стоматологія”

У приміщенні ВЦ «КиївЕкспоПлаза» з 5 по 7 вересня 2018 р. традиційно відбулася виставка Медвін «Стоматологія», у якій брали участь провідні вітчизняні та світові виробники стоматологічних матеріалів, інструментарію та обладнання. Під час заходу, який є важливою подією в галузі стоматології, проходять лекції та майстер-класи з залученням фахівців різних напрямів.

Співробітники кафедри терапевтичної стоматології Університету (завідувач кафедрою д.мед.н., доц. Копчак О.В.) взяли активну участь у роботі виставки:

• представлені інформаційні матеріали відвідувачам щодо переваг освіти в Київському медичному університеті;
• проведені переговори з представниками стоматологічних компаній «B&B Dental» та «Dentsply Sirona» щодо взаємної співпраці, спрямованої на вдосконалення теоретичної підготовки та практичних навичок у студентів та лікарів-інтернів (безкоштовні лекції та майстер-класи).
• отримані інформаційні матеріали про новітні технології та розробки в сфері стоматології, що можуть бути використані для покращення навчального процесу.

Результатом співпраці співробітників кафедри терапевтичної стоматології, кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії (зав. кафедри д.мед.н., проф. Дорошенко С.І.) та компанії Dentsply Sirona (на чолі з менеджером з клінічного навчання Докашенко О.В.) стала можливість безкоштовної участі студентів 4 та 5 курсів у ІІ Міжнародному Стоматологічному Конгресі Dentsply Sirona World, що відбудеться 21-23 вересня 2018 з онлайн-трансляцією в Україні.

ЛИС
Курс мануального масажу
Тривалість: 25.11.19 - 13.12.19
02 Жовтня 2019