ПОДІЇ | Всі Події

Київський медичний університет бере участь в міжнародному семінарі «Розлади психічного здоров’я»

21-23 листопада в Українському науково-дослідному інституті соціальної та судової психіатрії та наркоманії Міністерства охорони здоров’я України в м. Києві проходить міжнародний семінар «Розлади психічного здоров’я» (mhGAP-IG in Pre-Service Education Workshop). Семінар проходить за підтримки UNA (Ukraine-Norway-Armenia) у співробітництві з ВООЗ.

У семінарі беруть участь провідні фахівці з проблем психічного здоров’я: науковці та лікарі-практики з України, Норвегії, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, зокрема представник від ВООЗ Норвегія доктор Daniel Chisholm, Doctor Neerja Chowdhary (Департамент психічного здоров’я та вживання психоактивних речовин ВООЗ), doctor Norbert Skokauskas.

Метою цього семінару є об’єднання осіб, які приймають рішення та мають відношення до вирішення проблем, що стосуються психічного здоров’я, зокрема представників вищих навчальних закладів (навчання майбутніх лікарів, післядипломна освіта, підготовка середнього медичного персоналу, підготовка працівників соціальної сфери) для обговорення питання впровадження оновленої версії настанов з питань психічного здоров’я.

Обговорювалась актуальність підготовки та проведення тренінгів щодо психічного та психологічного розвитку дітей та підлітків, поведінкових розладів. Від Київського медичного університету участь у роботі семінару взяли: ректор, проф., д. мед.н. Івнєв Борис Борисович та завідувач кафедрою неврології, психіатрії, рефлексо- та мануальної терапії, ЛФК та спортивної медицини, д.мед.н. Копчак О.О. Даний семінар надає широкі перспективи для встановлення міжнародних зв’язків, можливостей для співробітників, студентів, лікарів-інтернів, аспірантів Київського медичного університету щодо міжнародного співробітництва з питань діагностики та лікування розладів психічного здоров’я.

 

22.11.2018
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери