ПОДІЇ | Всі Події

Київський медичний університет бере участь в міжнародному семінарі «Розлади психічного здоров’я»

21-23 листопада в Українському науково-дослідному інституті соціальної та судової психіатрії та наркоманії Міністерства охорони здоров’я України в м. Києві проходить міжнародний семінар «Розлади психічного здоров’я» (mhGAP-IG in Pre-Service Education Workshop). Семінар проходить за підтримки UNA (Ukraine-Norway-Armenia) у співробітництві з ВООЗ.

У семінарі беруть участь провідні фахівці з проблем психічного здоров’я: науковці та лікарі-практики з України, Норвегії, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, зокрема представник від ВООЗ Норвегія доктор Daniel Chisholm, Doctor Neerja Chowdhary (Департамент психічного здоров’я та вживання психоактивних речовин ВООЗ), doctor Norbert Skokauskas.

Метою цього семінару є об’єднання осіб, які приймають рішення та мають відношення до вирішення проблем, що стосуються психічного здоров’я, зокрема представників вищих навчальних закладів (навчання майбутніх лікарів, післядипломна освіта, підготовка середнього медичного персоналу, підготовка працівників соціальної сфери) для обговорення питання впровадження оновленої версії настанов з питань психічного здоров’я.

Обговорювалась актуальність підготовки та проведення тренінгів щодо психічного та психологічного розвитку дітей та підлітків, поведінкових розладів. Від Київського медичного університету участь у роботі семінару взяли: ректор, проф., д. мед.н. Івнєв Борис Борисович та завідувач кафедрою неврології, психіатрії, рефлексо- та мануальної терапії, ЛФК та спортивної медицини, д.мед.н. Копчак О.О. Даний семінар надає широкі перспективи для встановлення міжнародних зв’язків, можливостей для співробітників, студентів, лікарів-інтернів, аспірантів Київського медичного університету щодо міжнародного співробітництва з питань діагностики та лікування розладів психічного здоров’я.

22.11.2018
ПОДІЇ | Всі Події
06
ГРУ
Курси "Іридодіагностика"
Тривалість: 06.12.2021 - 17.12.2021
16 Вересня 2020
08
ГРУ
Лекція спортивного психолога Марини Мосьпан
Захід відбудеться 8 грудня о 18:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
30 Листопада 2021
13
ГРУ
Курси "Основи масажу"
Тривалість: 13.12.2021 - 30.12.2021
07 Вересня 2021
18
ГРУ
Стартує фахова школа «Age Management - майбутнє медицини»
Початок школи вже 17 грудня о 10:00.
03 Грудня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери