Керівництво КМУ відвідало конференцію з питань інтернаціоналізації польської освіти

Віце-президент КМУ, Ксенія Сергіївна Бикова та директор KMU POLISH CAMPUS, Олександр Олександрович Потій, представляли наш університет на міжнародній конференції “STUDENCI ZAGRANICZNI W POLSCE 2024”. Ця важлива подія відбулася у місті Познань (Польща) 8-9 лютого 2024 року.

Цьогорічна конференція, яка проходила під егідою Познанської політехніки, була особливо символічною, оскільки вона позначила перехід від зосередження на кількісних аспектах інтернаціоналізації до пріоритету якості, як у контексті інтернаціоналізації освіти, так і у контексті підтримки міжнародних досліджень. Пан Вальдемар Сівінський, засновник Освітнього фонду Perspektywy наголосив на поточному етапі будівництва якості в контексті інтернаціоналізації освіти та дослідницьких зусиль.

На конференцію до Познані прибуло понад 350 учасників. Майже стільки ж взяли участь в конференції онлайн. Були присутні керівники або заступники керівників інституцій та організацій, відповідальних за інтернаціоналізацію: Міністерство науки та вищої освіти, Польська академія наук, KRASP, а також NAWA, FRSE, IDEAS NCBR, OPI PIB, KRD, PSRP, IREG, IROs Forum, PRom, ESN. Головним партнером конференції є British Council. Серед учасників було понад 50 ректорів. Ключову групу учасників складали директори відділів міжнародної співпраці, розвитку та промоції понад 100 польських університетів.

Участь КМУ в конференції підкреслює прихильність КМУ до активної участі в глобальній освітній спільноті та нашу відданість покращенню якості освіти та досліджень через міжнародну співпрацю. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість впровадження цінних ідей, отриманих від цієї конференції, для подальшого збагачення наших програм та ініціатив.

КМУ залишається непохитним у своєму прагненні до досконалості в медичній освіті та дослідженнях, з особливим акцентом на міжнародний вимір нашої роботи. Ми раді можливостям, які відкриваються перед нами, оскільки ми продовжуємо зміцнювати наші міжнародні партнерства.

Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024