Інтерни обирають Київський медичний університет!

Все більше випускників закладів вищої медичної освіти з усієї України для продовження навчання в інтернатурі обирають саме Київський медичний університет.

Цьогорічний набір до інтернатури став рекордним. На сьогодні найпопулярніші спеціальності серед інтернів: дерматовенерологія, акушерство і гінекологія, хірургія, анестезіологія та інтенсивна терапія, інфекційні хвороби, ортопедія та травматологія і отоларингологія.

Навчання в інтернатурі розпочалося з 1 серпня, і ми вже отримуємо від інтернів захопленні відгуки про проходження інтернатури у наших асоційованих клініках: Центрі медичних інноваційних технологій, R+, Lisod, Гармонії здоров’я та інших.

Нагадуємо, що КМУ готує в інтернатурі лікарів за 22 спеціальностями: акушерство та гінекологія, анестезіологія та інтенсивна терапія, внутрішні хвороби, дерматовенерологія, загальна практика-сімейна медицина, загальна фармація, інфекційні хвороби, клінічна онкологія, лабораторна діагностика, неврологія, ортопедія та травматологія, отоларингологія, офтальмологія, патологічна анатомія, педіатрія, психіатрія, пульмонологія та фтизіатрія, радіологія, спортивна медицина, стоматологія, урологія, хірургія.

Наразі ми маємо більше півсотні клінік, асоційованих з Університетом, серед них: INTO-SANA, МЦ Гармонія здоров’я, Медіан, МEDILAND, SQLAB, МЦ “Особливі”, Smart Medical Center, Зір 100 процентів, Борис, Оберіг, Добробут, Spizhenko Clinic, Lisod, ILAYA, Doctor Sam. Цей список постійно доповнюється новими закладами охорони здоров’я, тільки у 2020 році до нього додалось 12 клінік.

Бажаємо нашим інтернам успішного проходження інтернатури та отримання омріяної медичної спеціалізації!

21.08.2020
ВЕР