Інформація щодо проведення Державним підприємством “Комітет з питань народної і нетрадиційної медицини МОЗ України” номативно-правового семінару для цілителів.

Семінар розрахований на поінформування осіб, без спеціальної медичної освіти та осіб, які мають неповну вищу освіту за фахом “Молодший спеціаліст” ( сестринскьа справа, фельдшер) та бажають займатися народною медициною ( цілительством ).

Програма семінару охоплює загальні питання нормативно-правового урегулювання напрямку цілительства у законодавчому просторі України та системи охорони здоров’я, а саме:

• Вимоги законодавства України до підприємницької діяльності.
  • Вимоги до кваліфікації осіб, які бажають займатися народною медициною (цілительством).
  • Процедура підтвердження цілительских здібностей.
  • Загальні питання щодо процедури отримання спеціального дозволу на зайняття народною медициною (цілительством).
  • Відповідальність, передбачена чинним законодавством України за незаконне зайняття народною медициною (цілительством).

Семінар буде проведений на базі ПВНЗ “Київський медичний університет УАНМ”. Про дату, час та номер аудиторії проведення семінару слухачі будуть проінформовані додатково.

29.01.2014
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021