Інформація про укриття у навчальних корпусах Київського Медичного Університету

Відповідно до численних вимог і рекомендацій державних органів і органів місцевого самоврядування щодо безпеки учасників освітнього процесу в  Київському Медичному Університеті належним чином улаштовані захисні споруди в підвальних приміщеннях основних навчальних корпусів:

Флагманський корпус (вул. Бориспільська, 2)
Навчальний корпус (Харьківське шосе, 121)
СтоматЦентр «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» (вул. А.Цедіка, 7)

Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

При проведенні занять на клінічних базах студенти мають можливість користуватись захисними спорудами відповідних клінічних баз, а також розміщеними поруч укриттями загального користування.

До початку кожного навчального року захисні споруди Університету інспектує державна комісія, до складу якої входять, зокрема, співробітники ДСНС України.

В коридорах і на сходових клітинах розміщені вказівники руху до захисних споруд.

В захисних спорудах облаштовані навчальні приміщення і санвузли. Учасники освітнього процесу при перебуванні в захисних спорудах забезпечуються питною водою, гарячою водою, Інтернетом, можливістю зарядити мобільний телефон. Захисні споруди обладнані резервним живленням.

В Університеті розроблено та затверджено Алгоритм дій учасників освітнього процесу за сигналом «Повітряна тривога» за посиланням. З усіма учасниками освітнього процесу проводяться періодичні інструктажі щодо дій за сигналом «Повітряна тривога».

22.02.2024
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024