ІІІ З’їзд Асоціації студентів-стоматологів

5-6 грудня 2015 року в м. Києві відбувся ІІІ з’їзд Асоціації студентів стоматологів України.
З’їзд АСС проходив протягом двох днів. Вихідні були насичені лекціями від провідних стоматологів України. Усі присутні мали можливість зареєструватись на майстер-класи з художньої реставрації та вдосконалити свої вміння та навички в цьому напрямку.
Наприкінці першого дня була організована вечірка, де члени АСС мали змогу познайомитись один з одним у неформальній атмосфері та весело відпочити.
Другого дня учасників очікувало продовження лекторію, засідання координаціної ради АСС, а також оголошення результатів конкурсу HighLight Trophy!

Кожен з присутніх мав можливість подати мотиваційний лист на керівну посаду в АСС.
Студенти КМУ УАНМ допомагали в організації III з’їзду Асоціації студентів- стоматологів, приймали активну участь у майстер-класах Андрія Половінщикова на тему “Сучасне ендодонтичне лікування” та Віталія Богачука “Реставрація центрального різця з відновленням контактного пункту та відтворенням усіх оптичних ефектів, макрорельєфу та текстури поверхні зуба”.
Також наші студенти прослухали низку цікавих лекцій від таких провідних стоматологів України:
Мирона Угрина
Тема першої частини – Основні питання реформування стоматологічної галузі в рамках загальної реформи охорони здоров’я в Україні. Другої – імплантація у дітей. Міф чи реальність?
Юлії Чумакової
Тема доповіді: Пародонтологія як наука: від теорії до експерименту та практики.
Дениса Подільчука
Тема: Помилки і ускладнення при ендодонтичному лікуванні.
Артема Дубнова
Тема: Естетика і гармонія обличчята посмішки. Думка ортогнатичного хірурга
Ореста Штука
Тема: Менеджмент м’яких тканин в імплантологічній реабілітації.
Максима Білограда
Тема: MicroVision – новий погляд на мікро стоматологію.
Дмитра Аверіна
Тема: Адгезія в фокусі: квінтесенція успіху.
Назарія Михайлюка
Тема: Використання керамічних вінірів.

18.12.2015
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021