Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У Київському медичному університеті 10 лютого 2021 року відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Головна мета цього заходу – виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей, популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій, залучення провідних вчених до активної роботи з обдарованою студентською молоддю.

На заході молоді науковці виступили з презентаціями результатів власних досліджень. У дружній творчій атмосфері доповідачі та слухачі дискутували та обговорювали актуальні проблеми охорони здоров’я. Найкращі наукові роботи були рекомендовані конкурсною комісією до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Київський медичний університет постійно сприяє розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримує наукову та творчу роботу молодих вчених.

Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів!

Переглянути відео події ви можете за цим посиланням.

10.01.2021
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021