ПОДІЇ | Всі Події

Форум «Сучасні теоретико-практичні аспекти у розв’язанні послідовності реалізації впровадження «Стратегії розвитку народної і нетрадиційної медицини» у первинну ланку охорони здоров’я»

Запрошуємо на науковий форум з міжнародною участю «Сучасні теоретико-практичні аспекти у розв’язанні послідовності реалізації впровадження «Стратегії розвитку народної і нетрадиційної медицини» у первинну ланку охорони здоров’я».

Форум внесено до “Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, наукових семінарів і пленумів, які проводитимуться у 2018 році МОЗ і НАМН України” та МОН України.

Форум відбудеться 26 жовтня 2018 р з 9:00 до 18:00 у Конференцій залі Національної наукової медичної бібліотеки України за адресою: м Київ, вул. Льва Толстого, 7 (ст. метро «Площа Льва Толстого»).

Мета Форуму – обговорення сучасного стану народної і нетрадиційної медицини (НіНМ) в Україні, як єдиного цілісного медичного спрямування, так і окремих методів і практик у контексті рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) «Стратегії розвитку народної і нетрадиційної медицини на 2014-2023р.р.» та реформи системи охорони здоров’я в Україні; досягнення і проблеми розвитку НіНМ; результати фундаментальних і клінічних досліджень і їх впровадження у медичну практику на різних етапах надання медичної допомоги (комплексної, превентивної терапії та медичної реабілітації); професійну освіту фахівців; контроль якості медичних послуг у сфері НіНМ.

Терміни

Анкету учасника, тези, квитанцію про сплату публікації необхідно надіслати до 20 жовтня 2018 року на e-mail: phitotherapy.chasopys@gmail.com

Повна інформація про форум тут
Full information about forum can be found here
Реквізити для оплати ви можете завантажити тут
Анкету учасника ви можете завантажити тут

Програму

18.10.2018
ПОДІЇ | Всі Події
29
ЛИС
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
29
ЛИС
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
30
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери