Відкритий тренінг для абітурієнтів

2 червня 2022 року у Центрі симуляційного навчання та оцінювання Київського медичного університету пройшов відкритий тренінг для абітурієнтів. Слухачі були у захваті від тренінгу, який переконав їх у правильності вибору медичного напряму навчання. Вони відпрацювали на манекенах базові хірургічні навички, базові медсестринські навички та корисні навички з базової підтримки життя.

Після тренінгу абітурієнтам провели екскурсію головним навчальним корпусом, щоб вони змогли на власні очі побачити свій майбутній корпус, також вони мали змогу безпосередньо поспілкуватися з приймальною комісією Київського медичного університету щодо умов вступу 2022.

Якщо ви не встигли зареєструватися на цей тренінг, то не засмучуйтесь – наступний відбудеться 6 червня 2022 року за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!

Оберіть зручний для себе час: 10:00, 12:30 або 15:00
Під час тренінгу ви дізнаєтеся, що таке базова підтримка життя, яка включає в себе:
– Теоретичну частину
– Перевірку свідомості
– Відпрацювання навичок непрямого масажу серця та вентиляції легенів за допомогою бар’єрного пристрою та мішка Амбу

Почнете вивчати базові хірургічні навички, які включають в себе:
– Теоретичну частину
– Правильну техніку тримання та передачі інструментів
– Техніку заряджання нитки у голку
– Формування хірургічних вузлів на тренажерах (Дженелідзе, Кохер)
– Роботу на лапароскопічному тренажері (базові навички)

Познайомитеся з базовими медсестринськими навичками, які включають в себе:
– Базові навички роботи зі шприцами, голками та В/В системами
– Підшкірні ін’єкції
– Внутрішньовенні ін’єкції
– Внутрішньом’язові ін’єкції
– Накладку джгута
– Пункцію вени для забору крові
– Внутрішньовенне струминне введення препаратів
– Постановку в/в крапельної системи
– Постановку сечового катетера.

Реєстрація за посиланням.
Нагадуємо, що під час співбесіди для отримання гранту на навчання в Київському медичному університеті абітурієнти демонструватимуть свої практичні навички, тож практика не завадить. Подати заяву на грант та дізнатися про всі деталі щодо цієї програми можна тут.

Контакти приймальної комісії
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31
Сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalna-komisiya/

[slideshow_deploy id=’24030’]

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024