Відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів

3 червня 2022 року у Центрі симуляційного навчання та оцінювання Київського медичного університету відбудеться відкритий тренінг для абітурієнтів, які планують вступати на стоматологічний факультет. Наші майбутні вступники зможуть сповна відчути себе практикуючими лікарями-стоматологами та відпрацювати на манекенах базові стоматологічні навички.

Захід відбудеться 3 червня 2022 року о 9:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі – хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!

Під час тренінгу ви дізнаєтеся про організацію робочого місця лікаря-стоматолога, яка включає в себе:
-Ергономіку в стоматології
-Ознайомлення зі стоматологічними інструментами
-Проведення огляду пацієнта за міжнародними стандартами

Ознайомитися з професійною гігієною порожнини рота, яка включає у себе:
-Сучасний інструментарій (Cavitron)
-Техніку проведення професійної гігієни порожнини рота.

Детальніше дізнаєтеся про карієс та його ускладнення, а саме:
-Теоретичну частину
-Методику визначення наявності карієсу у порожнині рота
-Техніку накладання системи Rubberdam
-Алгоритм проведення препарування тканин зуба
-Особливості адгезивного протоколу
-Сучасні пломбувальні матеріали та їх особливості
-Техніку відновлення бокової групи зубів (Free hand, Carving, Oclusial shtamp)
-Техніку відновлення фронтальної групи зубів
-Відпрацювання навичок накладання вузлів для системи Rubberdam методом Double loup
-Відпрацювання навичок моделювання зубів фотополімерними матеріалами
-Лікування ускладнення карієсу з використанням ротаційних систем (Protaper Next, Wave one gold, 3D обтурація кореневих каналів)
Реєстрація за посиланням.

Контакти приймальної комісії
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31
Сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalna-komisiya/

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024