Вебінар відомої лікарки і блогерки Віолетти Лійки «Особистий бренд лікаря»

Соціальні мережі в 2021 році для нас – це друге життя. А для лікарів це ще й спосіб просувати себе та свої послуги. Як не загубитися серед океану під назвою Instagram та які інструменти для просування свого особистого бренду використовувати молодому спеціалісту?

Тож, запрошуємо 22 листопада о 19:00 на вебінар сімейної лікарки та блогерки Віолетти Лійки, щоб отримати відповіді на найпоширеніші питання, які турбують майбутніх лікарів:

• З чого розпочати створення “власного бренду”, якщо про тебе ніхто не знає?
• Як залучити цільову аудиторію до свого акаунту?
• Як створювати новий та унікальний контент?
• Чи збільшиться вартість ваших послуг після ведення особистого блогу?
• Якими мають бути перші кроки та теми “табу” в блозі лікаря.

(Довідка: Віолетта Лійка – сімейна лікарка, блогерка та співзасновниця спільноти лікарів-блогерів «СвійДок», який нараховує більше 64 тисяч підписників. У своєму блозі Віолетта ділиться історією того, як вона стала незалежним лікарем).

Запрошуємо до участі студентів, інтернів та викладачів, всіх тих, хто планує розвивати свій особистий бренд в соціальних мережах!

Організатори вебінару: кар’єрний центр Київського медичного університету та компанія InWhite – законодавець моди в медичному одязі і аксесуарах.

Компанія InWhite в рамках освітнього проекту InWhite Education створює з експертами ринку просвiтницькi проекти для медичної сфери.
Більше інформації в телеграм каналі.

Реєстрація на подію за посиланням.
Посилання на вебінар ми надішлемо на електронну пошту або смс.

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024