Лекція лікаря-алерголога Ольги Колесникової «Молекулярна алергодіагностика – яскравий приклад персоніфікованого підходу до діагностики алергічних захворювань»

Запрошуємо студентів та лікарів-інтернів на лекцію Ольги Колесникової, лікаря-алерголога медичного центру Divero на тему: «Молекулярна алергодіагностика – яскравий приклад персоніфікованого підходу до діагностики алергічних захворювань».

На лекції ви дізнаєтесь:

1. Що таке алергія?
  2. Як правильно та сучасно проводити діагностику алергії.
  3. Коли потрібна молекулярна діагностика алергії?
  4. Лікування алергії. Які засоби лікування алергії існують? Як спрогнозувати ефективність лікування алергії?
  5. Гіпоалергенні дієти: міф чи реальність?
  6. Як часто потрібні дієти пацієнтам із алергією? І як правильно призначати дієту?
  7. Цікаві клінічні приклади.

Лекція відбудеться 25 березня 2024 року об 11:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).

Реєстрація за посиланням.

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024