Шановні абітурієнти!

Київський медичний університет навіть у сьогоднішні непрості часи продовжує підготовку до Вступної кампанії 2022. Ми чекаємо на абітурієнтів, які бачать себе у майбутньому лікарями, лікарями-стоматологами і фармацевтами та починаємо знайомитися з ними на наших Днях відкритих дверей!

25 червня 2022 року о 12:00 запрошуємо вас на День відкритих дверей, який відбудеться у змішаному форматі.

Ми вирішили поділити День відкритих дверей на дві частини та надати вам можливість відвідати екскурсію корпусом в зручний для вас час (екскурсія триватиме 20-30 хвилин). 25 червня 2022 року відбудеться презентаційна частина Дня відкритих дверей, яку ви зможете відвідати особисто або онлайн зі зручного та безпечного для вас місця. Якщо ви вирішите особисто завітати на День відкритих дверей 25.06, то після закінчення заходу вам проведуть екскурсію та нададуть відповіді на ваші запитання. Зверніть увагу, якщо під час заходу залунає повітряна тривога, ви маєте пройти в безпечне укриття. Захід відбудеться за адресою: вул. Бориспільська, 2.

Дивіться презентаційну частину Дня відкритих дверей на нашому youtube-каналі, за посиланням, яке буде розміщене на нашому сайті.

Реєстрація на День відкритих дверей за посиланням

Для тих абітурієнтів, хто захоче дивитися онлайн-презентацію, ми пропонуємо відвідати корпус в зручний для вас час, наші співробітники проведуть для вас екскурсію. Реєстрація на екскурсії головний корпусом та стоматологічним факультетом (Антона Цедіка, 7) за посиланням.

Питання приймальній комісії ви можете надіслати сюди. Нагадуємо, що в цьому році Київський медичний університет знову оголошує конкурс на грант – рік безкоштовного навчання! Подати заяву на участь в конкурсі ви можете тут.

Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024