Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!

До уваги майбутніх стоматологів!

Хочете відчути себе справжніми стоматологами та відпрацювати на манекенах базові стоматологічні навички? Ми надаємо нашим абітурієнтам, які планують вступати на стоматологічний факультет, цю суперможливість “прокачати” свої стоматологічні уміння під час відкритого безкоштовного тренінгу у Центрі симуляційного навчання та оцінювання стоматологічного факультету Київського Медичного Університету. Рівень складності – для всіх!

Тренінг відбудеться 28 березня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі – хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!

Під час тренінгу ви дізнаєтеся про організацію робочого місця лікаря-стоматолога, яка включає в себе:
-Ергономіку в стоматології
-Ознайомлення зі стоматологічними інструментами
-Проведення огляду пацієнта за міжнародними стандартами

Ознайомитися з професійною гігієною порожнини рота, яка включає у себе:
-Сучасний інструментарій (Cavitron)
-Техніку проведення професійної гігієни порожнини рота.

Детальніше дізнаєтеся про карієс та його ускладнення, а саме:
-Теоретичну частину
-Методику визначення наявності карієсу у порожнині рота
-Техніку накладання системи Rubberdam
-Алгоритм проведення препарування тканин зуба
-Особливості адгезивного протоколу
-Сучасні пломбувальні матеріали та їх особливості
-Техніку відновлення бокової групи зубів (Free hand, Carving, Oclusial shtamp)
-Техніку відновлення фронтальної групи зубів
-Відпрацювання навичок накладання вузлів для системи Rubberdam методом Double loup
-Відпрацювання навичок моделювання зубів фотополімерними матеріалами
-Лікування ускладнення карієсу з використанням ротаційних систем (Protaper Next, Wave one gold, 3D обтурація кореневих каналів)

Реєстрація на участь у тренінгу  за посиланням.

Контакти приймальної комісії
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31
Сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalna-komisiya/

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024