ПОДІЇ | Всі Події

День здоров’я 2014

15 травня в КМУ УАНМ відзначали свято молоді та спорту «День здоров’я 2014». Цей рік пройшов під гаслом «Будь здоровим,  будь щасливим!».

В святкуванні приймали участь студенти стоматологічного, лікувального та фармацевтичного факультетів, а також інтерни, магістри та професорсько-викладацький склад. Початок заходу стартував о 10:00 на стадіоні “Восход” із святкової ходи студентів всіх факультетів та їх наукових наставників. Після фізичних вправ почалися змагання з різних видів спорту: бігу на 100 метрів, стрибків у довжину, підйом гирі, перетягування канату, міні-футбол, а також баскетбол.

Завершилося святкування врученням медалей та грамот переможцям. Всі  факультети вразили своєю активністю, підготувались також вболівальники. Крім нагороди переможців,в урочистій атмосфері ректор Київського медичного університету УАНМ Туманов В. А. від імені всього керівництва подарував мультимедійне обладнання студентам-учасникам «Дня здоров’я 2014». Всі учасники подякували керівництву гучними оплесками. Так ми відзначили свято XXII – річниці заснування нашої Альма Матер.

16.05.2014
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери