День поширення інформації про вади серця

Сердечка цього дня нагадують не тільки про романтику, а й про серйозну кардіологічну проблему. 14 лютого, крім Дня святого Валентина, відзначається День поширення інформації про вади (пороки) серця.

Вади серця – це захворювання, спричинені порушенням структури серцевих клапанів або звуженням отворів. Вони можуть бути як у новонароджених, так і у дорослих людей.

Частіше вади серця є вродженими внаслідок порушення внутрішньоутробного розвитку плоду. Це захворювання небезпечне тим, що в перший рік життя може ніяк себе не проявляти. Саме тому УЗД серця є обов’язковим обстеженням для дітей першого року життя.

Вади серця у дорослих – це найчастіше ускладнення після хвороб: ревматизму, інфекційного ендокардиту, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця.

На сьогодні, коли медицина активно рухається вперед, нові й ефективні методи лікування дозволяють повністю позбутися цього захворювання. Головне – вчасно звернути увагу на симптоми та звернутися до лікарів.

13.02.2020
ЛЮТ
21 лютого о 16:00
вул. Антона Цедіка, 7 (ст. м. Шулявська)