День поширення інформації про вади серця

Сердечка цього дня нагадують не тільки про романтику, а й про серйозну кардіологічну проблему. 14 лютого, крім Дня святого Валентина, відзначається День поширення інформації про вади (пороки) серця.

Вади серця – це захворювання, спричинені порушенням структури серцевих клапанів або звуженням отворів. Вони можуть бути як у новонароджених, так і у дорослих людей.

Частіше вади серця є вродженими внаслідок порушення внутрішньоутробного розвитку плоду. Це захворювання небезпечне тим, що в перший рік життя може ніяк себе не проявляти. Саме тому УЗД серця є обов’язковим обстеженням для дітей першого року життя.

Вади серця у дорослих – це найчастіше ускладнення після хвороб: ревматизму, інфекційного ендокардиту, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця.

На сьогодні, коли медицина активно рухається вперед, нові й ефективні методи лікування дозволяють повністю позбутися цього захворювання. Головне – вчасно звернути увагу на симптоми та звернутися до лікарів.

13.02.2020
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021