Делегація викладачів КМУ взяла участь у циклі симуляційних тренінгів у Португалії

31 січня та 1 лютого 2024 року наша мультидисциплінарна команда з 9 викладачів Київського Медичного Університету (Головного Кампусу та Польського Кампусу КМУ), на чолі з президентом КМУ Олександром Поканевичем, взяла участь у циклі симуляційних тренінгів «Невідкладні стани в акушерстві» в Симуляційному центрі місцевого відділу охорони здоров’я Коїмбри (Португалія).

Під час тренінгу викладачі мали безпрецедентну можливість відпрацювати навички сумісної роботи Червоного Хреста Португалії, українських лікарів та медичного підрозділу португальської армії на чолі з представником Головного штабу ЗС Португалії, генералом Карлосом Лобато, у сценаріях біомедичного моделювання критичних станів в умовах, максимально наближених до реальності.

Висловлюємо щиру подяку координатору проекту Вітору Алмейда та його команді за чудову організацію тренінгу, мотивуючий підхід та можливість міжнародного обміну досвідом, а також Офісу гуманітарної підтримки Медичної асоціації (GAHOM) за ініціативу у створенні цього тренінгу.

Постійно вдосконалюємо свій професіоналізм, щоб втілювати сучасний досвід в Україні та у наш навчальний процес!

09.02.2024
БЕР
Тренінг на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі»
5 березня 2024 року 17:00 відбудеться остання з  трьох зустрічей на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі», яка відбудеться у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
29 Лютого 2024
БЕР
Лекція провідного юриста з медичного права «Громадське здоров’я і право: що важливо знати лікарю і фармацевту?»
Лекція відбудеться 06 березня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
01 Березня 2024
День донора крові
Тож, чекаємо вас 15 березня 2024 року з 9:00 до 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, 3-й поверх.
20 Лютого 2024
БЕР
Лекція лікаря-алерголога Ольги Колесникової «Молекулярна алергодіагностика – яскравий приклад персоніфікованого підходу до діагностики алергічних захворювань»
Лекція відбудеться 25 березня 2024 року об 11:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
28 Лютого 2024