ПОДІЇ | Всі Події

Делегації коледжів побували у Київському Медичному Університеті

13-14 лютого 2023 року керівництво Київського Медичного Університету зустрілося з адміністраціями медичних коледжів Києва та області.

13 лютого до флагманського корпусу КМУ (вул. Бориспільська, 2) завітала делегація Обухівського медичного коледжу у складі директора Коробенка Петра Олександровича та його заступника Шевчук Наталії Віталіївни. З боку Університету на зустрічі були присутні: ректор КМУ Івнєв Борис Борисович, проректор з науково-педагогічної, лікувальної, виховної роботи і міжнародних зв’язків Мегедь Володимир Петрович, відповідальний секретар приймальної комісії Єна Марина Сергіївна та директор Центру симуляційного навчання та оцінювання Федорчук Антон Олексійович.

У результаті плідної зустрічі був підписаний меморандум про співпрацю, який передбачає активне залучення до вступу до КМУ випускників коледжу та проведення для них практичних занять на базі Київського Медичного Університету.

14 лютого керівництво Університету зустрілося з представниками Київського медичного коледжу №3: директором Леженко Тамарою Григорівною та заступником директора Панченком Миколою Івановичем, з якими обговорили питання подальшої співпраці.

Для наших колег з коледжів була організована екскурсія головним кампусом Київського Медичного Університету, зокрема, гості побували у Центрі симуляційного навчання та оцінювання і відвідали навчальні аудиторії.

Дякуємо нашим колегам та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з коледжами!

15.02.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери