Цикл ТУ «Принципи організації, структури медичної реабілітаційної допомоги про політравмі в умовах військового часу. Організація праці лікарів, фізичних терапевтів, ерготерапевтів в мультидисциплінарній команді»

Кафедра фізіології, медичної біології, біологічної фізики та кафедра неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського Медичного Університету  запрошує взяти участь у циклі тематичного удосконалення «Принципи організації, структури медичної реабілітаційної допомоги при політравмі в умовах військового часу. Організація праці лікарів, фізичних терапевтів, ерготерапевтів в мультидисциплінарній команді» для лікарів за спеціальностями: фізична та реабілітаційна медицина, неврологія, травматологія та ортопедія, загальна практика та сімейна медицина та фізичних терапевтів, асистентів фізичних терапевтів та ерготерапевтів, який складається з 78 навчальних годин (2 тижні).

В результаті проходження циклу тематичного удосконалення лікар отримує 50 балів для присвоєння, або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Мета навчання на циклі: отримання нових та удосконалення наявних теоретичних і практичних знань та навичок в галузі медичної реабілітації закладів охорони здоровʼя, шляхом навчання за професійними навчальними програмами; підвищення професійного рівня лікарів фізичної та реабілітаційної медицини, фізичних терапевтів, неврологів, травматологів ортопедів та фізичних терапевтів які в свої клінічній практиці часто зустрічаються з веденням пацієнтів з політравмою.

Викладач курсу тематичного удосконалення – Андрій Леонідович Паламарчук, к.мед.н., доцент кафедри фізіології, медичної біології, біологічної фізики, лікар-невролог вищої категорії, медичний директор клініки “Київський Інститут Реабілітації”.

ТУ відбудеться з 2 по 11 березня 2024 року в м. Києві, за адресою: вул. Бориспільська, 2 (теоретична частина) та Берестейський проспект, 131 А (практична частина).

Початок о 10.00, реєстрація – з 9.00.

Форма навчання очна.

Вартість навчання –  14400 грн.

Реєстрація за посиланням.

ЧЕКАЄМО НА ВАС НА ЦИКЛІ ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ!!!

З питань навчального процесу звертайтесь до координатора проекту:
e-mail: a.palamarchuk@kmu.edu.ua
тел: +38 (050) 08 555 79, Паламарчук Андрій Леонідович

З питань організації:
Відділ БПР : експерт з безперервного професійного
медичного розвитку відділу інтернатури, Світлана Даценко
Документи можна подати онлайн: cpmd@kmu.edu.ua
Тел. +38 (050) 450-84-95

12.02.2024
БЕР
Тренінг на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі»
5 березня 2024 року 17:00 відбудеться остання з  трьох зустрічей на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі», яка відбудеться у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
29 Лютого 2024
БЕР
Лекція провідного юриста з медичного права «Громадське здоров’я і право: що важливо знати лікарю і фармацевту?»
Лекція відбудеться 06 березня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
01 Березня 2024
День донора крові
Тож, чекаємо вас 15 березня 2024 року з 9:00 до 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, 3-й поверх.
20 Лютого 2024
БЕР
Лекція лікаря-алерголога Ольги Колесникової «Молекулярна алергодіагностика – яскравий приклад персоніфікованого підходу до діагностики алергічних захворювань»
Лекція відбудеться 25 березня 2024 року об 11:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
28 Лютого 2024