ПОДІЇ | Всі Події

Цикл тематичного удосконалення на тему: «Сексуальні розлади у чоловіків і жінок, їх діагностика та лікування»

Шановні колеги!

Київський Медичний Університет запрошує лікарів-сексопатологів, психіатрів, урологів, невропатологів взяти участь у циклі тематичного удосконалення на тему: «Сексуальні розлади у чоловіків і жінок, їх діагностика та лікування», яке проходитиме у онлайн-форматі (40 годин).

Цикли тематичного удосконалення проводяться у зв’язку з підвищенням вимог до рівня кваліфікації, необхідністю освоєння сучасних та нових методів вирішення професійних завдань, формування і закріплення на практиці професійних знань, умінь і навичок, отриманих в результаті теоретичної підготовки, необхідністю вивчення світового загальномедичного та клінічного досвіду, формування організаторських навичок для виконання обов’язків на займаній або на більш високій посаді.

Під час циклу тематичного удосконалення ви дізнаєтеся про сучасні уявлення та нові підходи до діагностики, лікування та психологічної корекції пацієнтів з сексуальними розладами та безпліддям. Особлива увага приділятиметься сімейним (партнерським) взаємовідносинах, що є надзвичайно актуальним в воєнний час. Запропонована тематична програма курсу в повному об’ємі розкриває обсяг допомоги пацієнтам з тими чи іншими сексуальними проблемами та сімейними дисгармоніями.

У програмі циклу детально висвітлені як традиційні, так і інноваційні методи лікування та профілактики із застосуванням сучасних медикаментів та апаратного обладнання. Протягом курсу будуть використані реальні клінічні випадки, щоб продемонструвати як інтерпретувати результати клінічних, лабораторних та апаратних методів обстеження пацієнта.

Під час циклу тематичного удосконалення буде продемонстрована та ретельно обговорена необхідність застосування міждисциплінарного підходу в наданні комплексної допомоги хворим чоловіка та жінкам, що страждають від сексуальних порушень чи партнерських дисгармоній.

Особливу актуальність дана тематика набуває виходячи з соціальної ситуації в країні, а саме активних бойових дій та хронічного психотравмуючого стресу.

Викладачі циклу:
1. Ворник Борис Михайлович – лікар-андролог, медичний сексолог, сексопатолог, лікар вищої категорії, доктор медичних наук, професор
2. Михайлов Борис Володимирович – лікар-психіатр, лікар вищої категорії, психотерапевт, доктор медичних наук, професор

Вартість циклу – 1500 грн.

У результаті проходження циклу тематичного удосконалення лікар отримує Посвідчення про проходження циклу тематичного удосконалення та 25 балів БПР для присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Реєстрація на цикл тематичного удосконалення на посиланням

24.03.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери