Чемпіони світу, Європи та України з бойового самбо завітали до Київського медичного університету

Київський медичний університет дбає про всебічний розвиток своїх студентів, мотивуючи їх постійно розвиватися та самовдосконалюватись, не лише у сфері медицини, а й у спорті та художній самодіяльності. Для цього Університет започатковує серію мотиваційних зустрічей з відомими науковцями, спортсменами та культурними діячами. Перша зустріч у цьому році відбулася 10 лютого з призерами чемпіонату світу, Європи та України з бойового самбо Дмитром Побережцем і Олексієм Кривцем. Крім того, у заході взяли участь президент Федерації бойового самбо України Ельхан Велієв, віце-президент президент Віталій Блюмін, президент КМУ Олександр Поканевич та проректор з науково-педагогічної, лікувальної, виховної роботи та міжнародних зв’язків Володимир Мегедь.

У своєму вітальному слові президент Університету зазначив, що КМУ приділяє особливу увагу розвитку спорту в Університеті: створений сучасний спортивний зал у нашому гуртожитку, активно підтримується розвиток університетських спортивних команд (футбольна команда «Медик» та баскетбольна команда «Patriots»), підписано ряд угод щодо локацій для тренування всіх бажаючих, запускаються спортивні секції. Адже відомо, що наші студенти не лише добре навчаються і прагнуть стати майбутнім української медицини, а й займаються спортом на високому рівні, про що свідчить значна кількість майстрів спорту та кандидатів у майстри спорту України, які у нас навчаються.

Спортсмени розповіли про тренування, психологічну підготовку до поєдинків, мотивацію, спортивний режим та запросили студентів займатися бойовими мистецтвами. Особливу увагу гості звернули на нестачу висококваліфікованих лікарів зі спортивної медицини та реабілітації. Вони закликали наших студентів спеціалізуватися саме у напрямі «Спортивна медицина» та поповнити когорту спортивних лікарів.

Наприкінці зустрічі на гравців команди «Медик» чекав приємний сюрприз – президент Університету Олександр Поканевич оголосив, що їм надається 50% знижка на навчання. За словами Олександра Валерійовича спорт в Університеті завжди матиме всебічну підтримку і найкращі спортсмени у подальшому отримають знижки на навчання в КМУ.
Дякуємо нашим гостям і керівництву Університету за проведення корисної та цікавої зустрічі!

Дивіться відео про цю подію на каналі MarsTV.

Якщо ви не встигли переглянути онлайн-трансляцію, ви можете зробити це за посиланням.

11.02.2021
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021