Центр кар’єри КМУ запрошує на вебінар «Цифрові навички для роботи медичного працівника»

Шановні студенти, інтерни, викладачі та співробітники Університету!

Центр кар’єри КМУ продовжує серію вебінарів, майстер-класів та тренінгів, які сприятимуть працевлаштуванню наших студентів та інтернів.

17 жовтня 2023 року о 17:00 запрошуємо вас на безкоштовний вебінар на тему: «Цифрові навички для роботи медичного працівника», у якому ви дізнаєтесь про корисні диджитал-навички для працівників медичної галузі.

Вебінар організований нашим партнером DAN.IT Education – курси якого розроблені відповідно до стандартів ІТ-підрозділу ізраїльської армії (MAMRAM) з використанням методології TELEM.

На вебінарі планується обговорення:
1) сучасних застосунків, що використовують медичні працівники для організації своєї роботи;
2) побудови персонального бренду лікаря та сучасних технологій, що допомагають створенню свого комьюніті та просуванню послуг;
3) трендів у розвитку цифрових технологій для медичної сфери.

Учасники зможуть поставити спікерам питання та дізнатись багато корисної інформації та отримати рекомендації щодо розвитку диджитал навичок.

Реєстрація обов’язкова за посиланням

Після реєстрації вам буде надіслане повідомлення з доступом до вебінару.

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024