ПОДІЇ | Всі Події

“Будьмо знайомі, ми з України!”

Наразі 130 наших студентів проходять літню практику в провідних лікарнях, стоматологіях та аптеках Сільзького воєводства Польщі, адже Київський медичний університет ПЕРШИЙ ТА ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ пропонує своїм студентам можливість продовжити своє навчання і пройти виробничу практику в безпечних умовах в Польщі.

Проте наші студенти не лише плідно проходять стажування і вивчають польську мову, але й корисно та цікаво проводять свій вільний час.

16 липня 2022 року група наших студентів на чолі з кураторами: Тимченко Іриною Миколаївною, деканом стоматологічного факультету та Кірик Тамарою Вікторівною, завідувачем кафедри українською та латинської мов відвідала старовинне місто Краків, колишню столицю Польщі.

На наступний день, 17 липня, у місті Глівіце, під гаслом: “Будьмо знайомі, ми з України!”, відбувся культурно-масовий спортивний захід, де студенти могли ближче познайомитися один з одним. У програмі заходу був забіг, ігри у волейбол, баскетбол, бадмінтон та настільний теніс. Закінчилося свято смачним барбекю-party.

Студенти були у захваті від події, адже у непрості моменти сьогодення дуже важливо знаходити час для спілкування та приємного проведення часу.

18.07.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери