ПОДІЇ | Всі Події

Борис Тодуров ексклюзивно для Київського медичного університету про новітні методики в кардіохірургії

13 липня 2021 року у нас відбулася непересічна подія, до нас завітав з мотиваційною лекцією один з найвідоміших українських лікарів, провідний кардіохірург світового рівня Борис Михайлович Тодуров.

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО СПІКЕРА:
• 2001 року Тодуров Б.М. вперше здійснив пересадку серця людині, що дозволило Україні увійти до реєстру країн, де виконуються подібні операції.
• У 2015 році вперше в Україні виконав ультразвукову декальцинацію аортального клапана.
• У 2016 році вперше в Україні виконав операції з імплантації механічного серця (2 операції).
• За останні 10 років він створив самостійну школу кардіохірургії, рівень та результати операцій якої відповідають найкращим світовим стандартам.

У актовій залі Київського медичного університету поспілкуватися з Борисом Михайловичем змогли студенти, інтерни, викладачі та практикуючи лікарі, а слухачі з Харкова та Дніпра приєдналися до зустрічі у online-форматі.

У своїй лекції Борис Михайлович розповів про діяльність Інституту серця МОЗ України, який він зараз очолює і який є лідером по кількості кардіологічних операцій в Україні. Надзвичайно цікаво було переглянути унікальні відео складних випадків, які інколи траплялися при операціях на серці.
Борис Тодуров також розповів про ключові етапи розвитку своєї професійної діяльності, зокрема про складний шлях становлення трансплантології в України, який розпочався у 2001 році, а потім відновився лише через 15 років, що негативно відобразилося на пацієнтах, які потребували трансплантації серця. На щастя, зараз в Україні знову виконується трансплантація серця, подібні операції наразі виконують не лише в Інституті серця у Києві, а й у ряді інших міст України.

Лектор згадав про перші операції з імплантації механічного серця, для пацієнтів, які очікують на донорське серце. На думку видатного кардіохірурга зараз для сучасного хірурга замало просто вміти робити операції, потрібно бути в курсі останніх тенденцій медицини, яка розвивається надшвидкими темпами. Майбутнє медицини Борис Михайлович бачить у розвитку генетики, молекулярної біології та генної інженерії.

Звичайно, наші студенти очікували на корисні поради від видатного лікаря, якими він охоче з ними поділився. За словами Бориса Тодурова, крім високої професійної підготовки для майбутнього лікаря, у першу чергу необхідно бути людяним, з розумінням та повагою відноситися до своїх пацієнтів, адже бути лікарем – це велика відповідальність, бо люди довіряють їм найцінніше – власне життя. Також Борис Михайлович зазначив, що він задоволений підготовкою молодого покоління лікарів і зробить все можливо, щоб передати їм свої знання та професійні навички.

Дякуємо шановному Борису Михайловичу за цікаву і корисну мотиваційну лекцію та висловлюємо подяку за його величезний внесок у розвиток української медицини!

Більше фото дивися за посиланням. Доступ до фото лише з Університетської корпоративної пошти  @kmu.edu.ua

Відео зустрічі з Борисом Тодуровим ви можете переглянути за посиланням.

 

15.07.2021
ПОДІЇ | Всі Події
14
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Запрошуємо вас на останній у цьому навчальному році День відкритих дверей, який відбудеться 14 червня 2023 року о 16:00.
31 Травня 2024
18
ЧЕР
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 18 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
12 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери