ПОДІЇ | Всі Події

Адміністрація університету побувала на урочистому врученні дипломів у Київському міському медичному коледжі

30 червня 2022 року декан медичного факультету Симонець Евгеній Миколайович та проректор з науково-педагогічної, виховної робити та міжнародних зв’язків Київського медичного університету Мегедь Володимир Петрович на запрошення керівництва Київського міського медичного коледжу, відвідали урочисті заходи з нагоди випуску стоматологічного відділення.

Вони привітали випускників коледжу з врученням дипломів та запросили продовжити навчання у Київському медичному університеті.
А для кращого ознайомлення з майбутньою професією адміністрація Університету запросила випускників коледжу на відкритий стоматологічний тренінг, який відбудеться на стоматологічному факультеті 7 липня 2022 року о 10:00 за адресою: вул. Антона Цедіка 7.

Інформація про подію за посиланням.

Також випускники коледжу можуть відвідати День відкритих дверей Київського медичного університету, якій відбудеться 9 липня 2022 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.

Реєстрація на подію за посиланням.

Чекаємо вас в Київському медичному університеті!!!

04.07.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери