НОВИНИ | Всі Новини
6 лютого 2019 року відбувся 1-й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Незабутня творча атмосфера панувала 6 лютого у конференц-залі Національної медичної бібліотеки (вул. Л. Толстого, 7). 20 кращих студентів Київського медичного університету представляли власні наукові роботи у рамках 1-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Хвилювалися конкурсанти та їх наукові керівники.

Захід був спрямований на виявлення, розвиток обдарованих студентів та розкриття потенціалу молодих вчених. Після презентацій робіт працювала Конкурсна комісія, яка оцінювала роботи за чітко визначеними критеріями. Усі роботи були надзвичайно актуальними, цікавими, науково та практично вагомими. Переможці конкурсу рекомендовані до ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та направлені до Харківського національного медичного університету, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Буковинського державного медичного університету, Національного фармацевтичного університету, Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського.

Ми впевнені, що реформа медичної галузі, яка наразі відбувається в Україні, неможлива без обдарованих фахівців. Дана зустріч була унікальною можливістю для молодих вчених нашого Університету та їх керівників презентувати свої наукові здобутки та виявити найкращих, які будуть рушійною силою у впровадженні реформ в Україні.

Висловлюємо щиру вдячність усім конкурсантам та їх науковим керівникам! Сподіваємося, що цей рух серед обдарованої молоді набуде широкого розголосу та залучить багатьох послідовників!

Посилання на фото-архів тут (доступ за корпоративними e-mail).

ЛИС
Курс мануального масажу
Тривалість: 25.11.19 - 13.12.19
02 Жовтня 2019