Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Відбувся випуск у студентів КМУ

IMG3709  26 червня 2015 р. в Київському медичному університеті УАНМ відбулася церемонія випуску лікарів та провізорів. На захід, який проводився у приміщенні Київського медичного коледжу № 4, завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Нігерії в Україні Афолабі Джуліус Адефідіпе, проректор з міжнародних зв’язків НМАПО імені П.Л.Шупика проф. А.Л. Косаковський, також церемонію відвідали представники адміністрації закладу, викладачі, батьки та теперішні студенти КМУ УАНМ.

У зверненні президента Університету, яке зачитав проректор з навчально-методичної роботи М.М. Матяш, крім вітань з нагоди випуску, йшлося про проблему вибору (чи діагностичного, чи життєвого) та набуття мудрості для її вирішення. Адже навіть одне з головних гасел медицини "Noli nocere! — Не зашкодь!" має продовження: "Si juvare non potes — якщо не можеш допомогти". І саме в намаганні знайти оптимальну відповідь, що краще в цій ситуації — чи діяти, чи відмовитися від діяльності — полягає майстерність лікаря.

Посол Нігерії пан Афолабі Джуліус Адефідіпе зауважив, що наші країни мають схоже прагнення досягнути щастя та спокою для всіх громадян. Пан Посол зазначив, що зараз в Україні навчаються понад шість тисяч студентів з Нігерії. Посилення співпраці, впровадження англомовного навчання сприятиме не тільки розширенню світогляду студентів унаслідок культурного обміну, але й забезпечить Нігерію високоякісними спеціалістами з європейською освітою.

Проф. А.Л. Косаковський у своєму виступі привітав випускників і зауважив, що навчання триває, і попереду у них наступний, але не останній етап професійного вишколу — інтернатура. Протягом останніх років КМУ УАНМ підписав низку угод з кращими приватними клініками Києва, щоб навчати своїх інтернів за останнім словом медичної науки.

Представники студентства — від медичного, стоматологічного та міжнародного медичного факультетів — дякували своїм викладачам за отримані знання та увагу, бажали подальшого процвітання Університету та Україні.

Насамкінець проректор М.М. Матяш зачитав наказ ректора КМУ УАНМ В.А. Туманова про випуск студентів та вручив їм дипломи про повну вищу освіту.