НОВИНИ | Всі Новини
Молоді вчені КМУ відвідали тренінг Олени Труш «Особистий бренд лікаря, вченого, науковця – шлях до соціального визнання та фінансового успіху»

Члени студентського наукового товариства Університету відвідали тренінг Олени Труш «Особистий бренд лікаря, вченого, науковця – шлях до соціального визнання та фінансового успіху». Тренінг здійснювався в межах навчально-просвітницького циклу «Від ідеї – до дії», започаткованого Громадською Спілкою “Центр інновацій “Сходи в Майбутнє”, з метою партнерства ініціативних та підприємливих особистостей задля пошуку та впровадження інновацій в охорону здоров’я. Завдяки тренінгу молоді вчені мали змогу познайомитися з основами створення бренду, раціональними та емоційними вигодами від його побудови, способи його монетизації, управління, захист репутації бренду та його просування.

Дякуємо пані Олені за цікавий, інформативний та корисний тренінг, який допомагає студентам ставати фахівцями 21 століття!

ЛЮТ
22 лютого о 16:00
вул. Антона Цедіка, 7 (ст. м. Шулявська)
15 Січня 2019
ЛЮТ
Student Dental Club запрошує на чергову лекцію!
28 лютого 2019 року,
о 16:00