Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

День здоров’я в КМУ УАНМ.

sport1   З метою реалізації завдань державної політики розвитку фізичної культури і спорту на 2015-2016 роки, підвищення рівня фізичної підготовки персоналу, активізації спортивної роботи та залученню професорсько-викладацького складу, студентства до регулярних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя 13 травня 2015 року на базі стадіону «Восход» відбулася спартакіада «День здоров’я 2015», присвячена пам’яті засновника і керівника ПВНЗ «Київський медичний університет УАНМ» Поканевича В.В.

За традицією в травні у нашому університеті всі факультети приймають участь у спартакіаді «День здоров’я 2015». Розпочали о 10:00 на стадіоні "Восход" із святкової ходи студентів всіх факультетів на чолі з деканами. Після невеликого комплексу фізичних вправ почалися змагання з різних видів спорту. Першу перемогу здобула команда студентів стоматологічного факультету в змаганнях з міні-футболу А тим часом, на біговій доріжці медалі отримали учасники іноземної команди (серед хлопців) та медичний факультет (дівчата). Наші студенти боролися за перемогу в таких видах спорту:
• біг на 100 метрів,
• стрибки в довжину,
• піднімання гирі,
• міні-футбол,
• перетягування канату та інші.
Не тільки  гарними спортивними показниками вражали студенти КМУ УАНМ, вони ще й показали співочі таланти. Мотиви їхніх пісень змусили танцювати та підспівувати кожного з присутніх на цьому святі.
Також були запрошені майбутні студенти КМУ, які зараз закінчують навчання на підготовчому відділенні. Завершилося святкування врученням медалей та грамот переможцям.