Звернення президента

Шановні студенти, вітаємо вас в кращому приватному вузі країни – Київському медичному університеті!

День, коли ви стали студентами та прийшли на свою першу пару, запам’ятається вам назавжди, адже саме тоді розпочнеться ваш шлях.

Але наразі я хотів би сказати тим, що я вважаю за найголовніше в житті – мрії та сміливість, та сміливість мати мрії.

Мрії дарують людині справжню свободу. Мрії надихають на користування цією свободою та на втілення їх в життя. Мрії дають нам сміливість, адже в мріях ми всі – супергерої. А сміливість не має кордонів, вона безмежна. Маючи сміливість, ви можете бути тим, ким ви захочете, а ми вам допоможемо. Ви можете мріяти, діяти, повернути на життєвому шляху не туди, довго шукати вірний шлях, розчаровуватися в людях, помилятися, захоплюватися, мандрувати, але, прошу, не втрачайте своїх мрій та сміливість.

Іноді я навіть заздрю вам, студентам. Чому? Деякі етапи мого життя вже фіналізовані, мрії здійснилися, а перед вами сьогодні шлях до мрій тільки відкривається. Ви зараз стоїте на порозі свого майбутнього. На порозі свого шляху.

Друзі!

Будьте супергероями, будьте мрійниками, будьте вільними, не бійтеся помилятися, не бійтеся бути собою, не бійтеся шукати себе, не бійтеся, що хтось не зрозуміє вас – будьте сміливими, адже сміливість – безмежна, вона не має кордонів, немає ґрат. Вона дасть вам все – про що ви тільки могли, а іноді й боялися мріяти! Я щиро бажаю вам пливти за течією, але в руслі вашої особистої ріки.

Ще раз вітаю вас в Київському медичному університеті!

25.10.2017