Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

1 ГРУДНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ!

ворд1Студенти Київського медичного університету УАНМ, а саме 101-102 гр. фармацевтичного факультету, під керівництвом зав. іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Кірик Тамари Вікторівни та Мархель Людмили Анатоліївни. провели широкомасштабну акцію «НЕ ДАЙ СНІДУ ШАНС!».

Дана акція стала можливою за сприяння:

• Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»;
  • Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»;
  • Громадської організації «Молодіжний центр з проблем трансформації соціальної сфери «СОЦІУМ-ХХІ» Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Дані організації надали інформаційні листівки, брошури, презервативи та інший роздатковий матеріал, який студенти КМУ УАНМ безкоштовно розповсюджували 1 грудня 2014 року.

Масштаби даної акції охопили будівлю універтисету, парк «Партизанської слави», територію біля супермаркету «Сільпо», територію консультативно-діагностичного центру, територію поліклініки Дарницького р-н № 1.

ворд6 ворд5 ворд4 ворд3 ворд2