ЄДКІ та КРОКПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЄДКІ Проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (далі – ЄДКІ) для здобувачів ступеня фаховий молодший бакалавр та ступенів вищої освіти бакалавр, магістр за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я» (далі – здобувачі) здійснюється на основі технологій стандартизованого тестування, що передбачено Порядком, умовами та строками розроблення і проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту та критеріями оцінювання результатів, затвердженим наказом МОЗ України від 19.02.2019 № 419 (зі змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.03.2019 за № 279/33250 (далі – Порядок № 419). Усі тестові компоненти ЄДКІ проводяться відповідно до графіка, затвердженого МОЗ України за єдиними закритими тестами та за єдиними методичними матеріалами, розробленими ДНП «Центр тестування». Тестові компоненти ЄДКІ проводяться на базі Університету або у приміщенні, визначеному ДНП «Центр тестування», якщо кількість здобувачів Університету, які складають іспит, становить менше 20 осіб. У тестових компонентах ЄДКІ беруть участь здобувачі, які зареєстровані на їх складання та стан здоров’я яких на час проведення тестових компонентів ЄДКІ дає змогу проходити тестування. Здобувачі, які були зареєстровані для складання тестових компонентів ЄДКІ:
У разі порушення вимог п.8 Порядку № 419 здобувач позбавляється права на продовження роботи над тестом і на вимогу представника ДНП «Центр тестування», який адмініструє проведення тестового компонента (далі – проктор), повинен здати бланк відповідей, екзаменаційний збірник тестових завдань і залишити аудиторію, у якій проводиться тестування, що фіксується у відповідному акті. Такий здобувач отримує результат «0». Для забезпечення прозорості і публічності проведення ЄДКІ в аудиторіях, у яких проводяться тестові компоненти ЄДКІ, здійснюється відеоспостереження та відеозапис. Під час проведення тестування в аудиторії постійно перебувають присутні проктор/проктори та Університет. Доступ сторонніх осіб до аудиторії, у якій проводиться тестування, забороняється. Кожний тестовий компонент ЄДКІ складається здобувачем індивідуально після проходження ним процедури ідентифікації у місці проведення тестових компонентів ЄДКІ. Здобувачі, які не пройшли процедуру ідентифікації, до іспиту не допускаються, що фіксується у відповідному акті, а здобувач вважається таким, що був відсутній на тестовому компоненті ЄДКІ без поважної причини. За результатами проведеної ідентифікації, проктор видає здобувачу бланк відповідей, інформаційну стрічку та здійснює розміщення здобувачів на посадкові місця в аудиторії. Бланк відповідей заповнюється здобувачем кульковою ручкою насиченого чорного кольору. У присутності проктора, відповідальної особи Університету та усіх здобувачів, які складають іспит в аудиторії, перевіряється цілісність контейнера з екзаменаційними збірниками тестових завдань та проводиться його відкриття. Проктор роздає здобувачам екзаменаційні збірники тестових завдань. Після закінчення роботи над екзаменаційним збірником тестових завдань, здобувач вкладає персональний бланк відповідей у свій екзаменаційний збірник, здає його проктору та виходить із аудиторії. У разі успішного складання кожного тестового компонента ЄДКІ здобувачу видається сертифікат, форма якого встановлюється для іспиту «Крок» та іспиту з англійської мови професійного спрямування ДНП «Центр тестування». Ознайомитися детальніше з механізмом, умовами та строками проведення ЄДКІ можна за посиланням. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КРОК 3 Проведення ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 3» (далі – іспит «Крок 3») для лікарів (фармацевтів/провізорів)- Іспит «Крок 3» проводиться відповідно до графіка, затвердженого МОЗ України за єдиними закритими тестами та за єдиними методичними матеріалами, розробленими ДНП «Центр тестування». Іспит «Крок 3» проводиться у приміщенні Університету або у приміщенні, визначеному ДНП «Центр тестування», якщо кількість інтернів Університету, які складають (або додатково складають) іспит, становить менше 20 осіб. В іспиті «Крок 3» беруть участь інтерни, які зареєстровані на його складання та стан здоров’я яких, на час проведення іспиту, дозволяє проходити тестування. Під час складання іспиту «Крок 3» інтернам забороняється:
У разі порушення вимог п.п.18 п. 11 розділу ІХ Положення № 1254 інтерн позбавляється права на продовження роботи над тестом, що фіксується проктором у відповідному акті. Такий інтерн отримує результат «0». Для забезпечення прозорості проведення іспиту «Крок 3» в аудиторіях здійснюється відеоспостереження та відеозапис. Під час проведення тестування в аудиторії постійно присутні проктор/проктори та представник Університету. Доступ сторонніх осіб до аудиторії, у якій проводиться тестування, забороняється. Іспит «Крок 3» складається інтерном індивідуально після проходження ним процедури ідентифікації перед проведенням іспиту. Інтерн, який не пройшов процедуру ідентифікації, до складання іспиту «Крок 3» не допускається, про що фіксується у відповідному акті, форма та зміст якого визначається ДНП «Центр тестування», а інтерн вважається таким, що був відсутній на іспиті без поважної причини. За результатами проведеної ідентифікації, проктор видає інтерну бланк відповідей, інформаційну стрічку та здійснює розміщення інтернів на посадкові місця в аудиторії. Бланк відповідей заповнюється інтерном кульковою ручкою насиченого чорного кольору. У присутності проктора, відповідальної особи Університету та усіх інтернів, які складають іспит в аудиторії, перевіряється цілісність контейнера з екзаменаційними збірниками тестових завдань та проводиться його відкриття. Проктор роздає інтернам екзаменаційні збірники тестових завдань. Після закінчення роботи над екзаменаційним збірником тестових завдань, інтерн вкладає персональний бланк відповідей у свій екзаменаційний збірник, здає його проктору та виходить із аудиторії. У разі успішного складання іспиту «Крок 3» інтерну видається сертифікат, форма якого затверджується ДНП «Центр тестування». Ознайомитися детальніше з механізмом та умовами проведення підсумкового оцінювання (атестації) інтернів можна за посиланням. ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ІСПИТУ (ЄДКІ) ТА ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ІНТЕГРОВАНИХ ІСПИТІВ КРОК 3 У 2025 РОЦІ Єдиний державний кваліфікаційний іспит (Крок 1, АМПС та Крок 2) та ліцензійний інтегрований іспит Крок 3 проводиться відповідно до графіків проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр та ліцензійних інтегрованих іспитів для лікарів (фармацевтів)-інтернів галузі знань 22 «Охорона здоров’я» затверджених Міністерством охорони здоров’я України та ДНП «Центр тестування».
ВИДИ ТЕСТОВИХ ІСПИТІВ ЄДКІ – єдиний державний кваліфікаційний іспит для здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я».
Атестація здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня проходить в два етапи.
Здобувачі освіти третього року навчання, що навчаються за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація» (денна/вечірня/заочна форми здобуття освіти) складають перший етап ЄДКІ з таких компонентів:
Здобувачі освіти шостого року навчання, що навчаються за спеціальностями «Медицина», «Фармація, промислова фармація» (заочна форма здобуття освіти), здобувачі освіти п’ятого року навчання спеціальностей «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація» (денна/вечірня форма здобуття освіти) складають другий етап ЄДКІ з таких компонентів:
Метою іспиту є: оцінювання рівня професійної компетентності із загальнонаукових (фундаментальних) дисциплін.
Метою іспиту є: оцінювання рівня професійної компетентності із загальнонаукових (фундаментальних) дисциплін.
Метою іспиту є: оцінювання рівня професійної компетентності із професійно орієнтованих (клінічних) дисциплін.
Метою ОСП(К)І є встановлення відповідності (програмних) результатів навчання здобувачів вимогам освітньої (освітньо-професійної) програми, які неможливо оцінити методом стандартизованого тестування. Об’єктом оцінювання ОСП(К)І є сформованість та рівень демонстрації здобувачем професійних клінічних компетентностей, як відображення програмних результатів навчання, які можна стандартизовано ідентифікувати та кількісно оцінити за допомогою контрольного листа (чек-листа). Зміст ОСП(К)І ґрунтується на вимогах освітньої (освітньо-професійної) програми, розроблених на основі стандарту вищої освіти і програм дисциплін, включених в атестацію для відповідної спеціальності, сформованих з урахуванням професійного стандарту. «Крок 3» – є стандартизованою формою контролю набуття лікарем-інтерном компетентностей, визначених програмою навчання в інтернатурі, та оцінювання таких компетентностей. «Крок 3» складається під час навчання в інтернатурі. “Крок 3” є обов’язковою складовою атестації лікарів (фармацевтів) – інтернів. Структура змісту Крок 3 визначена ДНП «Центр тестування» та розміщена на офіційному сайті ДНП “Центр тестування”. Чинна величина критерію «склав» визначена Міністерством охорони здоров’я України та ДНП “Центр тестування”. Ознайомитись з величиною критерію “склав” можна за посиланням.ПЕРЕСКЛАДАННЯ ТА АПЕЛЯЦІЯ Перескладання та повторне складання
Порядок перескладання та повторного складання ЄДКІ визначено:
ПОСТАНОВОЮ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 28.03.2018 № 334 “Про затвердження Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступенів фахової передвищої освіти та вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів за спеціальностями галузі знань “22 Охорона здоров’я””
та НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ від 19.02.2019 № 419 “Про затвердження Порядку, умов та строків розроблення і проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту та критеріїв оцінювання результатів”
У разі неуспішного складання будь-якого з компонентів ЄДКІ здобувач має право повторно скласти іспит не більше одного разу. Строк, до якого здобувачі можуть повторно скласти ЄДКІ, визначається МОЗ.
Витрати на повторне складання будь-якого з компонентів кваліфікаційного іспиту покладаються на здобувача.
У разі повторного неуспішного складання будь-якого з компонентів ЄДКІ особа вважається такою, що не виконала індивідуальний навчальний план, та відраховується відповідно до пункту 4 частини першої статті 44 Закону України “Про фахову передвищу освіту” або пункту 4 частини першої статті 46 Закону України “Про вищу освіту”. Така особа може бути поновлена на навчання за ступенем фахової передвищої або вищої освіти за такою самою спеціальністю для повторного навчання протягом не менше як двох семестрів та однократного повторного складання кваліфікаційного іспиту.
Що таке процедура підтвердження тестового бала результату іспиту?
Хто може подати апеляційну заяву на проведення процедури підтвердження тестового балу?
Процедура підтвердження тестового бала іспиту: алгоритм дій Термін подачі апеляційної заяви – 5 робочих днів з дати отримання закладом освіти результатів іспиту. Для участі в апеляції виконайте наступні дії:
Детально про процедуру підтвердження тестового бала на сайті ДНП “Центр тестування”
22.02.2024
|
ОСОБЛИВЕ
ПОДІЇ | Всі Події
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
На базі Pharmacy Training Centre було проведене заняття з клінічної фармації!
10 березня на базі Pharmacy Training Centre було проведене заняття з клінічної фармації для студе...
17 Березня 2025
На кафедрі ДТС відбувся майстер-клас для студентів!
5 березня 2025 об 11.00 на кафедрі Дитячої терапевтичної стоматології за адресою: вул. Тростянець...
12 Березня 2025
Лист-повідомлення про відкриту лекцію
Шановні колеги!
У четвер, 20.02.2025 о 16-20 відбудеться відкрита лекція доктора фармацев...
20 Лютого 2025
Студенти 6 курсу відпрацьовують практичні навички в Центрі Симуляційного Навчання та Оцінювання
Весняний семестр на кафедрі внутрішньої медицини студенти 6 курсу медичного факультету розпочали ...
18 Лютого 2025
Завершення циклу ТУ «Професійні шкідливості лікарів-стоматологів»
27 січня 2025 року на кафедрі дитячої терапевтичної стоматології завершився цикл ТУ «Професійні ш...
06 Лютого 2025
|
| ||
Official site Kyiv Medical University © 2025
| ||