ПОДІЇ | Всі Події
Підготовчі курси до вступу 2025Шановні абітурієнти 2025 року вступу! Запрошуємо вас на курси підготовки до НМТ (інтенсив), де ми протягом багатьох років успішно готуємо абітурієнтів до Вступної кампанії. Шанс вступити після курсів майже 100%!! Оголошуємо прийом на підготовчі курси з таких дисциплін: Курси триватимуть з 1 лютого по 4 травня 2025 року, з 10:00 до 16:00 у змішаному форматі. Реєстрація на курси за посиланням. Деталі за телефонами:
Українська мова – це базовий предмет для вступу в усі заклади вищої освіти країни.
Опис курсу з підготовки до вступу – Курс складається з 4-х (рівень стандарту) або 5-ти (профільний рівень) модулів, розбитих на теми та підтеми. Кожен модуль завершується тестом, створеним на основі минулорічних НМТ. – Курс супроводжується допоміжними матеріалами (дворівневе ДЗ, тренувальні тести, формули) і є самодостатнім. Абітурієнту не потрібно звертатися до інтернету або довідників, адже всі відповіді під рукою. – Важливе доповнення до курсу – це постійна підтримка викладача. Викладач тримає руку на пульсі, спілкуючись з абітурієнтами, і завжди відкритий для питань. ✅
Про цей курс Як проходить підготовка до вступу з біології в нашому Університеті?
Структура курсу підготовки до вступу з біології
Якщо ти думаєш, що хімію важливо знати тільки тим, хто йде в медицину, то ми розвіємо цей міф. Підготовка до вступу з хімії складається не лише з двох теоретичних блоків (неорганічна хімія та органічна хімія), а й з блоку розв’язання задач. Програма підготовки з хімії передбачає поглиблене вивчення таких розділів:
✅ Хімічні реакції ✅ ✅ Окислювально-відновні реакції ✅ Вивчення курсу історії України є необхідним для складання НМТ. Повний курс підготовки до вступу з історії включає 31 тему, яка охоплює період від появи першої людини на території України до незалежності Української держави. Метою викладання навчального предмета «Історія України» є сприяння абітурієнтам в успішному складанні НМТ, вивченню складних соціально-політичних процесів, що формували долю наших предків та причини сучасних суспільних подій. Вивчення історії України допоможе абітурієнтам розуміти сутність історичних подій та основні тенденції розвитку українського суспільства сьогодні, формувати свою національно-культурну ідентичність, патріотичний світогляд, активну соціальну та громадянську позицію, почуття власної гідності; збагнути історію і культуру України в контексті історичного процесу. Вивчення курсу «Історія України» сприятиме поглибленню інтересу до історії як сфери знань, розвиватиме здібності та уміння, необхідні для розуміння сучасних суспільних викликів.
Кірик Тамара Вікторівна, завідувач підготовчих курсів, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри української та латинської мов. Кірик Тамара Вікторівна закінчила філологічний факультет Туркменського державного університету ім. М. Горького (м. Ашгабат) і аспірантуру на факультеті міжнародних відносин Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка (сьогодні – Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка). У 2005 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Педагогічні засоби подолання фонетичної інтерференції у тюркомовних студентів в умовах вищого навчального закладу». Через рік отримала вчене звання доцента. Нині працює над докторською дисертацією «Філософія гуманітарних та педагогічних вимірів сучасної парадигми вищої медичної освіти» (спеціальність «Філософія освіти»). Кірик Т.В. працює в університеті з 1992 р. З 2007 р. очолювала кафедру іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін. Є автором понад 200 наукових праць, 12 навчальних посібників, великої кількості навчально-методичних матеріалів для викладачів та студентів. За час роботи в університеті підготувала двох кандидатів наук. Неодноразово проходила підвищення кваліфікації за кордоном. З 2020 року очолює кафедру української та латинської мов.
Чуйков Артем Сергійович, викладач математики, кандидат фізико-математичних наук. Має понад 60 наукових публікацій, серед яких 2 індексуються у міжнародних наукометричних базах даних. Сфера наукових інтересів: фрактальний аналіз, теорія коливань, методика викладання математики.
Немировська Наталія Вікторівна, викладач української мови. Її учні – переможці різноманітних мовно-літературних конкурсів та олімпіад. Одна із співавторів “Абеткового словограю” – унікальної абетки, яка складається з монограм, нарисів, етюдів, поезій, у яких усі слова розпочинаються на одну літеру, співавторка посібника “Пізнай мистецтво художнього слова!”,”Органайзер учителя НУШ (інноваційний підхід до викладання української мови в 5 класі)”. Авторка статей про блогодидактику та практичну медіаграмотність. Учасниця міжнародних науково-методичних конференцій з медіаосвіти та медіаграмотності “Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи”, Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей «Мій особистісно орієнтований урок» тощо. Призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2018”, півфіналістка конкурсу “Global Teacher Prize Ukraine-2018”.
Рак Олександр Олексійович, викладач хімії, кандидат біологічних наук. Нагороджений грамотою Всеукраїнської екологічної ліги (2017 р.), ювілейною почесною грамотою Президії Національної академії наук України (2018 р.), подякою Благодійного фонду «Пам’яті Небесної сотні», подякою від Національного центру «Мала академія наук» (2019 р.), подякою за участь в наукових дослідженнях в рамках моніторингу стану природних екосистем Деснянського біосферного резервату (2019 р.). Стипендіат премії Президента України для молодих учених (2014-2016 рр.).
Дудник Валентина Михайлівна, кандидат історичних наук (2005 р.), доцент (2007 р.), викладач історії України. Нагороджена подякою Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації (2019 р.), подякою Київського міського голови (2005 р.), нагрудним знаком МОН України «Петро Могила» (2007 р.). Автор 101 наукової, науково-методичної праць. Сфера наукових інтересів: волонтерський рух в Україні, молодіжні культури в Україні, діалектика сучасного вітчизняного соціально-політичного прогресу.
19.11.2024
|
ОСОБЛИВЕ
ПОДІЇ | Всі Події
22
ЛИС
Екскурсія для інтернів 2025 року вступу до медичного центру мережі клінік Smart Medical Centre
Запрошуємо 22 листопада 2024 року 12:00 на екскурсію до медичного центру мережі клінік Smart Medical Centre вступників до інтернатури
26
ЛИС
Вебінар з курсу “Лідерологія” “Етичне лідерство працівників медичної сфери”
Запрошуємо абітурієнтів, студентів та інтернів на вебінар з курсу “Лідерологія” на тему: “Етичне лідерство працівників медичної сфери”, який відбудеться 26 листопада 2024 року о 17:00
28
ЛИС
Запрошуємо на лекцію «Сучасні методи дослідження 3D діагностика в стоматології»
Лекція відбудеться 28 листопада 2024 року об 11.00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
13
ГРУ
Конференція «Інноваційні горизонти в медицині та техніці: погляди молодих вчених»
13 грудня 2024 року в Польському кампусі КМУ (м. Катовіце) відбудеться щорічна міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «ІННОВАЦІЙНІ ГОРИЗОНТИ В МЕДИЦИНІ ТА ТЕХНІЦІ: ПОГЛЯДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ».
Новини кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології
30 жовтня 2024 року відбулося практичне заняття на кафедрі терапевтичної стоматології та пародонт...
18 Листопада 2024
Новини кафедри громадського здоров’я та мікробіології
25 жовтня студенти ІІІ курсу медичного факультету разом з викладачкою кафедри громадського здоров...
05 Листопада 2024
Новини кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
24 жовтня 2024 року на кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін відбулася чергова дискусія на пла...
04 Листопада 2024
Кафедра дитячої терапевтичної стоматології: лекція і майстер-клас «Інноваційний підхід до індивідуальної гігієни порожнини рота»
29 жовтня 2024 року на кафедрі дитячої терапевтичної стоматології за адресою: вул. Тростянецька 8...
04 Листопада 2024
Новини кафедри анатомії, топографічної анатомії і оперативної хірургії
17 жовтня 2024 року на кафедрі анатомії, топографічної анатомії і оперативної хірургії відбулось ...
30 Жовтня 2024
|