ПОДІЇ | Всі Події

Запрошуємо на онлайн-цикли спеціалізації та тематичного удосконалення за фармацевтичними спеціальностями

До уваги фармацевтів!

Київський Медичний Університет проводить набір слухачів на онлайн-цикли спеціалізації та тематичного удосконалення за фармацевтичними спеціальностями:

  1. З 15 лютого по 15 квітня 2024 року проходить цикл спеціалізації «Організація і управління фармацією» для фармацевтів, які закінчили інтернатуру зі спеціальності «Фармація» з освітньою програмою за дипломом «Фармація», «Клінічна фармація» або «Технології парфумерно – косметичних засобів». Тривалість циклу –  2 місяці, вартість – 3900 грн.
  2. Цикл тематичного удосконалення «Організація і управління фармацією» для фармацевтів, які отримали спеціалізацію «Організація і управління фармацією». Тривалість циклу –  2 тижні, вартість – 1500 грн.
  3. Цикл спеціалізації «Фармація» для фармацевтів, які не працювали більше трьох років за цією спеціальністю. Тривалість циклу – 2 місяці, вартість – 3900 грн.
  4. З 19 по 26 лютого 2024 року проходить цикл тематичного удосконалення «Фармація» для фармацевтів та асистентів фармацевтів. Тривалість циклу –  1 тиждень, вартість – 800 грн.

Програма циклу спеціалізації зі спеціальності «Організація та управління фармацією» розрахована для підготовки фармацевтів-організаторів – керівників регіональних органів управління фармацевтичною галуззю та їх замісників, керівників фармацевтичних підприємств, установ, організацій різних форм власності, контрольно-аналітичних лабораторій, завідувачів структурних підрозділів та їх заступників; викладачів, старших лаборантів кафедр організації та економіки фармації фармацевтичних закладів освіти усіх рівнів акредитації.

Для підготовки до іспиту фахівці протягом 2 місяців (360 навчальних годин) проходять ґрунтовну підготовку з 6 основних курсів: основного – управління та економіки фармації, та суміжних дисциплін – технології ліків, якості, стандартизації та сертифікації ліків, клінічної фармації, фармакогнозії (особливості забезпечення якості і стандартизації лікарських засобів і біологічно активних харчових добавок рослинного походження) та додаткових програм – зі спеціальної підготовки, елементів практичної психології, та боротьби із СНІД. Додаткова програма з інформатики залучена до складу основного курсу з управління та економіки фармації.

Навчальним планом та програмою циклу передбачене визначення рівня знань та умінь за сучасними вимогами. Для чого застосовуються базовий, етапний та заключний контроль знань за допомогою комп’ютерних тестів. Для заключного іспиту використовується комп’ютерна атестаційна програма МОЗ України, складена відповідно змісту навчальної програми.

Цикл спеціалізації «Організація і управління фармацією» для фармацевтів, які закінчили інтернатуру зі спеціальності «Фармація»  з освітньою програмою  за дипломом «Фармація», «Клінічна фармація» або «Технології парфумерно – косметичних засобів».

Мета навчання на циклі спеціалізації «Фармація/ Промислова фармація»  – підготувати до атестації фармацевтів, які своєчасно не атестувалися або не працювали більш 3 років, за спеціальністю  «фармація».  Мета програми циклу тематичного удосконалення «Фармація/ Промислова фармація», підвищення рівня знань працюючих фармацевтів.

На циклі спеціалізації та циклі тематичного удосконалення «Фармація/Промислова фармація»,  слухачі будуть вивчати:

  1. Чинне законодавство про охорону здоров’я України.
  2. Орієнтуватися в основних нормативно-правових актах, що регулюють якість лікарських засобів в Україні.
  3. Визначати режим контролю лікарських засобів різних клініко-фармакологічних, класифікаційно-правових та номенклатурно-правових груп.
  4. Здійснювати фармацевтичну опіку при відпуску лікарських засобів.
  5. Знати види відповідальності при порушенні порядку обігу лікарських засобів з позиції судової фармації.
  6. Засвоять принципи медичного права в Україні.
  7. Основні функції управління: планування, організацію, мотивацію та контроль на різних рівнях управління.
  8. Визначати потребу в лікарських засобах та виробах медичного призначення.
  9. Організовувати забезпечення аптечних та лікувально-профілактичних закладів лікарськими засобами та виробами медичного призначення.
  10. Здійснювати рецептурний і безрецептурний відпуск лікарських засобів з аптек, їх структурних підрозділів та організацію предметно-кількісного обліку лікарських засобів.
  11. Вирішувати питання зберігання та відпуску лікарських засобів.
  12. Надавати консультативну допомогу лікарям з питань фармакокінетики та фармакодинаміки лікарських препаратів, взаємодії їх при поєднаному застосуванні.
  13. Здійснювати контроль якості лікарських засобів на всіх етапах життєвого циклу та вживати відповідних заходів при виявленні фальсифікованої або неякісної фармацевтичної продукції.
  14. Здійснювати вхідний контроль якості лікарських засобів.
  15. Впроваджувати заходи щодо охорони праці та техніки безпеки у закладах фармацевтичної промисловості.
  16. Надавати консультативну допомогу щодо застосування лікарської рослинної сировини та лікарських засобів рослинного походження у медичній практиці.

За всіма питаннями щодо проходження циклів, звертатися до в.о. декана фармацевтичного факультету Анзіної Катерини Миколаївни.
Тел.: +38 (050) 418-33-38 (деканат)
Електронна пошта: dean.pharm@kmu.edu.ua

16.02.2024
ПОДІЇ | Всі Події
21
ТРА
Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
24
ТРА
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
24
ТРА
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери