ПОДІЇ | Всі Події

[slideshow_deploy id=’892’]

Київський медичний університет активно піклується про розвиток міжнародної діяльності щодо наукових досліджень та навчання в сфері охорони здоров’я. Наш заклад вже має певні напрацювання та досвід, а також добре зарекомендоване ім’я на міжнародній арені.

Варто зазначити, що адміністрація КМУ приклала багато зусиль, щоб отримати ґрант на організацію проведення ряду тренінгів та майстер-класів для співробітників Державної установи «Український центр соціальних хвороб МОЗ України» терміном на 10 місяців.

Президент КМУ Поканевич Олександр Валерійович забезпечив організаційну, управлінську та технічну підтримку всім членам команди в адаптації та перекладі навчальних програм та матеріалів для тренінгу. Крім того, він виступав в якості посередника на даному тренінгу.

Україна – це східноєвропейська країна із середнім рівнем доходу, у якої найінтенсивніший рівень ВІЛ-епідемії в Європі. Проект «Надзвичайної ініціативи президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД» надав підтримку уряду України для того, щоб покращити механізм контролю над ВІЛ. Поліпшення потенціалу урядових установ України з метою покращення ефективності та стійкості наданих зусиль уряду США є основною метою уряду США.

Точна та достовірна інформація про ВІЛ-епідемію є ключем в направленні відповідної профілактики, догляду та лікувальних зусиль. Державна установа «Український центр соціальних хвороб МОЗ України»  є закладом національного рівня, що включає в себе відділ Моніторингу та оцінки, який є відповідальним за збір, аналіз та поширення ключової інформації про тенденції розвитку епідемії та реакцію на неї. Національний відділ Моніторингу та оцінки був заснований у вересні 2009 року. Мережа регіональних центрів Моніторингу та оцінки розвивається в 27-ми регіонах України, які сформують єдину мережу з блоком національного рівня, коли будуть видані всі нормативні документи і стандартизуються процедури моніторингу та оцінки на місцях.

Майже все фінансування організації тренінгів та майстер класів було надано американським урядом, а саме організацією «Глобальна програма з питань боротьби зі СНІДом в Україні та Росії. Центр контролю та профілактики захворювань Департаменту охорони здоров’я США (CDC. Генеральними партнерами в організації цього заходу виступили консалтингова компанія «Вестат-Westat» (США), університет Брандейз-Brandeis Universities (США), МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». Темами навчальних тренінгів були: Використання електронних таблиць Excel (Базовий рівень та Просунутий), Організаційне управління проектами в сфері моніторингу та оцінки (12,13,14 березня 2013 року), Розробка норм і правил у сфері моніторингу і оцінки в Україні (15,16,17 травня 2013 року).

Тренінг «Використання електронних таблиць Excel» був розділений на 2 модулі. Перший – Базовий (10,11,12 грудня 2012 року), другий – Просунутий (13,14,15 лютого 2013 року). При проходженні першої частини цього тренінгу учасники засвоїли базовий курс в роботі з таблицями Excel — основні поняття електронних таблиць; найчастіше використовувані функції; організація даних і управління; агрегація і консолідація даних, основи представлення даних.

Вже більш впевнено вони почували себе при проходженні другої частини тренінгу — зведенні таблиць, побудові діаграм; статистичних функцій; перевірці даних, зв’язуванні, імпорті і експорті даних.

Тренінг по «Організаційному управлінню проектами в сфері моніторингу та оцінки» був розбитий на три дні, протягом яких в дружній робочій атмосфері досвідчені тренери обговорювали з учасниками задані теми, проводились практичні заняття, а на звершення учасники заповнювали анкети по оцінці кожного дня тренінгу.

Оскільки управління проектом включає в себе планування, реалізацію, моніторинг та оцінку діяльності, використовуючи людський та інші ресурси для досягнення цілей у задані часові рамки,  актуальними темами такого тренінгу були обрані: постановка цілей, управління часом (тайм -менеджмент), задачі і процес управління, стратегічне планування та організація сумісної роботи.

В ході останнього тренінгу з «Теорії та практиці розроблення проектів правових актів» учасниками були розглянуті питання щодо розробки норм і правил у сфері моніторингу і оцінки в Україні: процедури і вимоги для представлення нових національних і регіональних нормативних документів на основі існуючого українського законодавства та вимоги до нормативних документів в області  моніторингу і оцінки; механізми для розробки нових або змін існуючих правил у відповідності з існуючими українськими юридичними процедурами; оптимізація використання існуючих в Україні процесів по затвердженню та реалізації нормативної документації

09.08.2013
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Кафедра ортопедичної стоматології та ортодонтії завершила цикл спеціалізації «Ортодонтія»
26 березня 2025 року відбулося урочисте вручення сертифікатів молодим лікарям, які здобули кваліф...
02 Квітня 2025
Виробнича фармацевтична практика: фармацевтична хімія
Завершився черговий цикл виробничої фармацевтичної практики для студентів факультету психології т...
31 Березня 2025
Відбувся ЛІІ Крок 3 для лікарів-інтернів за спеціальністю “Стоматологія”
Сьогодні 25.03.2025 відбувся ліцензійний інтегрований іспит Крок 3 для лікарів-інтернів за спеціа...
25 Березня 2025
На базі Pharmacy Training Centre було проведене заняття з клінічної фармації!
10 березня на базі Pharmacy Training Centre було проведене заняття з клінічної фармації для студе...
17 Березня 2025
На кафедрі ДТС відбувся майстер-клас для студентів!
5 березня 2025 об 11.00 на кафедрі Дитячої терапевтичної стоматології за адресою: вул. Тростянець...
12 Березня 2025
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери