ПОДІЇ | Всі Події

Запрошуємо на вебінар на тему: «Навчальні методи у медичній освіті: класика чи сучасність?»

Вже другий четвер поспіль проект “Школа якості медичної освіти: європейський аспект” збирає компанію освітян-однодумців не тільки з КМУ, а й інших медичних університетів, коледжів, установ та асоціацій України. Вже відбулося два вебінара, темами яких були – «Медична освіта: різні системи, одна мета» та «Освітні програми: війна підходів».

Разом з експертом з медичної освіти, доктором Йогешем Ачарія (National University of Ireland) та керівником відділу моніторингу якості освіти КМУ Андрієм Шмаргальовим ми обговорили шляхи покращення якості викладання та управління у медичних ЗВО, поділилися корисними порадами для розвитку професійних навичок викладачів та управлінців медичних університетів. Нагадуємо, що наш проект підтримується Європейським Союзом.

Запрошуємо вас взяти участь у третьому вебінарі в рамках нашого проекту, який відбудеться 15 квітня о 17.00, на тему: «Навчальні методи у медичній освіті: класика чи сучасність?». Будемо говорити про те, які сучасні методи навчання є дієвими для медицини, чи залишилось місце традиційним методикам, та як зберегти якість медичної освіти під час дистанційного навчання.

Реєстрація на захід за посиланням.

Онлайн-трансляція заходу відбудеться за посиланням.

Якщо ви не встигли на онлайн-трансляцію попередніх вебінарів, ви можете переглянути їх за цими посиланнями:
1) https://www.youtube.com/watch?v=hkODbSTxv9g
2) https://www.youtube.com/watch?v=Kx4LjADijso

13.04.2021
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Міжнародна співпраця в дії: об’єднання досвіду для розвитку advanced-симуляційного центру
18 лютого 2026 року в Київському медичному університеті відбулася робоча зустріч з представниками...
19 Лютого 2026
Київський медичний університет взяв участь у профорієнтаційному заході Ліцею №243 Подільського району м. Києва
Під час заходу учні Ліцею №243 ознайомилися з особливостями навчання та професійним шляхом майбут...
18 Лютого 2026
Київський медичний університет запрошує абітурієнтів на практичний тренінг: “Вступ у стоматологію: перші кроки майбутнього лікаря”
Хочете відчути себе стоматологом ще до вступу та зрозуміти, чи справді це ваша професія? Тоді цей...
18 Лютого 2026
Інтернатура 2026: ГРАНТ від Медичного центру «ДІЄВО Центр хірургічних рішень» за спеціальностями «Хірургія» та «Анестезіологія та інтенсивна терапія»
Партнер Київського медичного університету, медичний центр «ДІЄВО Центр хірургічних рішень», пропо...
17 Лютого 2026
ГРАНТ на інтернатуру з хірургії 2026: безкоштовна практика у мережі клінік «Гармонія Здоровʼя»
Партнер Київського медичного університету, мережа клінік «Гармонія Здоровʼя», пропонує вступникам...
17 Лютого 2026
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери