ПОДІЇ | Всі Події

Відбулися екскурсії до мережі клінік “Гармонія здоров’я” та Into-Sana

Київський Медичний Університет розпочинає екскурсії для вступників до інтернатури 2025 до клінік-баз стажування, які вже стали гарною традицією.

Наша перша екскурсія відбулася 10 жовтня до підрозділу мережі клінік “Гармонія здоров’я”, що розташований за адресою: м. Київ, вул. Чорновола, 12.

Мережа клінік “Гармонія здоров’я” є давнім партнером КМУ, що здійснює підготовку інтернів за наступними спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Внутрішні хвороби», «Дерматовенерологія», «Загальна практика – сімейна медицина», «Неврологія», «Ортопедія та травматологія», «Отоларингологія», «Педіатрія», «Радіологія», «Хірургія», «Фізична і реабілітаційна медицина», «Психіатрія», «Офтальмологія».

(Довідка: клініка «Гармонія здоров’я» — це багатопрофільні медичні центри, які надають широкий спектр медичних послуг. Операційний блок, власна лабораторія, інноваційне діагностичне обладнання дозволяють проводити, як амбулаторне лікування, так і малотравматичні (без розрізів) операції).

Екскурсію проводила заступник директора мережі клінік по науковій роботі Корінчевська Ірина Анатоліївна. Вона розповіла про основні напрямки роботи клініки, співпрацю з страховими компаніями та НСЗУ. Майбутні інтерни відвідали кабінети прийому наступних спеціалістів: дерматовенеролога, уролога, онколога, завідувача терапевтичним відділенням, кардіолога, офтальмолога та побували на денному стаціонарі. Також екскурсанти відвідали центр фізичної реабілітації та мали змогу попрактикуватися на апараті ударно-хвильової терапії, що використовується для реабілітації різноманітних м’язово-суглобових захворювань і травм.

11 жовтня відбулася екскурсія до багатопрофільної клініки Into-Sana, що розташована за адресою м. Київ, вул. Нижній Вал, 49а

Into-sana здійснює підготовку інтернів за спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Внутрішні хвороби», «Дерматовенерологія», «Загальна практика – сімейна медицина», «Неврологія», «Ортопедія і травматологія», «Отоларингологія», «Офтальмологія», «Педіатрія», «Хірургія», «Радіологія».

(Довідка: Into-Sana – надає повний комплекс медичних послуг: багатопрофільні медичні та діагностичні центри, власна лабораторія, стаціонар, цілодобова хірургічна підтримка і служба швидкої допомоги).

Екскурсію проводила відповідальна за підготовку інтернів – Гнилоскуренко Анна Валеріївна. Вона розповіла відвідувачам про підрозділи клініки, розташовані у м. Києві та м. Одесі. Екскурсанти відвідали маніпуляційну, кабінет для рентген досліджень, кабінети сімейного лікаря, кардіолога, ендокринолога, педіатра. Відвідувачі поспілкувалися з профільними лікарями – кураторами інтернів, що надало можливість дізнатися про особливості кожного напряму роботи лікарів, задля обрання майбутньої спеціальності в інтернатурі.

Анна Валеріївна розповіла екскурсантам про особливості організації навчання в інтернатурі, можливість стажування у підрозділах, розташованих в м. Одеса.
З метою підвищення якості підготовки спеціалістів в медичному центрі запроваджено “Школу молодого лікаря”, в якій інтерни різних спеціальностей збираються разом із кураторами і розбирають цікаві та складні клінічні випадки, обмінюються думками.

Реєстрація на екскурсії на жовтень 2024 року за посиланням

Чекаємо вас в інтернатурі Київського Медичного Університету! Кращі мають навчатися у кращих!

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55
https://kmu.edu.ua/bpr/
https://intern.kmu.edu.ua/

14.10.2024
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
До Міжнародного дня рідної мови у бібліотеці Київського медичного університету відкрито книжкову виставку «Мова — основа професіоналізму»
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щороку відзначається 21 лютого за рішенням ЮНЕСКО, бі...
20 Лютого 2026
Міжнародна співпраця в дії: об’єднання досвіду для розвитку advanced-симуляційного центру
18 лютого 2026 року в Київському медичному університеті відбулася робоча зустріч з представниками...
19 Лютого 2026
Київський медичний університет взяв участь у профорієнтаційному заході Ліцею №243 Подільського району м. Києва
Під час заходу учні Ліцею №243 ознайомилися з особливостями навчання та професійним шляхом майбут...
18 Лютого 2026
Київський медичний університет запрошує абітурієнтів на практичний тренінг: “Вступ у стоматологію: перші кроки майбутнього лікаря”
Хочете відчути себе стоматологом ще до вступу та зрозуміти, чи справді це ваша професія? Тоді цей...
18 Лютого 2026
Інтернатура 2026: ГРАНТ від Медичного центру «ДІЄВО Центр хірургічних рішень» за спеціальностями «Хірургія» та «Анестезіологія та інтенсивна терапія»
Партнер Київського медичного університету, медичний центр «ДІЄВО Центр хірургічних рішень», пропо...
17 Лютого 2026
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери