ПОДІЇ | Всі Події

Підготовче відділення Київського медчиного університету пропонує навчання терміном 1 навчальний рік (10 місяців)

Початок занять – 1 листопада. Групи формуються при кількості 8-12 слухачів з урахуванням країни або регіону прибуття, релігії, віку та ін.
Слухачі навчаються за 5-денним робочим тижнем (для груп пізнього заїзду – за 6-денним).

Для груп слухачів, які прибули із запізненням, складається індивідуальний графік учбового процесу із підвищенням інтенсивності навчання.
Підготовче відділення в своїй діяльності використовує навчальну базу, закріплену наказом Ректора Університету, лабораторії, бібліотеку та гуртожиток університету. Навчальна база, оснащена комп’ютерним класом та іншими технічними засобами навчання, розташована в приміщенні стоматологічного корпусу Університету по вул. Ежена Потьє,7.
Протягом перших двох місяців слухачі проходять інтенсивну мовну підготовку. Особливу увагу викладачі приділяють науковому стилю мовлення, готуючи майбутніх студентів до опанування загальнонауковими дисциплінами на I курсі. Крім української (російської) мови,  протягом  I семестру на підготовчому відділенні вивчаються такі дисципліни, як математика, хімія, фізика, біологія. У  II семестрі додаються  інформатика та країнознавство. Мова навчання – за бажанням слухачів (українська, російська, англійська).
Студенти підготовчого відділення із більшою легкістю в майбутньому опановують університетські навчальні десципліни, що полегшує та пришвидшує їхнє навчання у вузі.
На підготовчому відділенні на вас чекають висококваліфіковані викладачі, педагоги,  творча та  доброзичлива  атмосфера. Тут кожен може в повній мірі проявити свої найкращі якості та здібності. Тут, дійсно, розкриваються та народжуються таланти.

Запрошуємо на навчання! 

[slideshow_deploy id=’2291’]

09.12.2015
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Відкрито другий набір на інтенсив «Лідерство в медичній освіті»
Інтенсив «Лідерство в медичній освіті» від Українського центру охорони здоровʼя та Україно-швейца...
12 Березня 2026
Студент Київського медичного університету Олег Дричак здобув перемогу на Чемпіонаті України з таеквон-до ІТФ
Студент медичного факультету Київського медичного університету Олег Дричак виборов призове місце ...
11 Березня 2026
Тиждень стоматології «DENTAL-FEST» у Київському медичному університеті
З 16 по 20 березня 2026 року у Київському медичному університеті відбудеться Тиждень стоматологіч...
11 Березня 2026
Профорієнтаційна зустріч та медичний тренінг у Бердичівському фаховому медичному коледжі
Представники Київського медичного університету провели профорієнтаційну зустріч у Бердичівськ...
11 Березня 2026
Представники Київського медичного університету провели профорієнтаційну зустріч у Першому Київському фаховому медичному коледжі
Представники Київського медичного університету провели профорієнтаційну зустріч зі студентами Пер...
11 Березня 2026
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери