Підготовче відділення Київського медчиного університету пропонує навчання терміном 1 навчальний рік (10 місяців)

Початок занять – 1 листопада. Групи формуються при кількості 8-12 слухачів з урахуванням країни або регіону прибуття, релігії, віку та ін.
Слухачі навчаються за 5-денним робочим тижнем (для груп пізнього заїзду – за 6-денним).

Для груп слухачів, які прибули із запізненням, складається індивідуальний графік учбового процесу із підвищенням інтенсивності навчання.
Підготовче відділення в своїй діяльності використовує навчальну базу, закріплену наказом Ректора Університету, лабораторії, бібліотеку та гуртожиток університету. Навчальна база, оснащена комп’ютерним класом та іншими технічними засобами навчання, розташована в приміщенні стоматологічного корпусу Університету по вул. Ежена Потьє,7.
Протягом перших двох місяців слухачі проходять інтенсивну мовну підготовку. Особливу увагу викладачі приділяють науковому стилю мовлення, готуючи майбутніх студентів до опанування загальнонауковими дисциплінами на I курсі. Крім української (російської) мови,  протягом  I семестру на підготовчому відділенні вивчаються такі дисципліни, як математика, хімія, фізика, біологія. У  II семестрі додаються  інформатика та країнознавство. Мова навчання – за бажанням слухачів (українська, російська, англійська).
Студенти підготовчого відділення із більшою легкістю в майбутньому опановують університетські навчальні десципліни, що полегшує та пришвидшує їхнє навчання у вузі.
На підготовчому відділенні на вас чекають висококваліфіковані викладачі, педагоги,  творча та  доброзичлива  атмосфера. Тут кожен може в повній мірі проявити свої найкращі якості та здібності. Тут, дійсно, розкриваються та народжуються таланти.

Запрошуємо на навчання!

[slideshow_deploy id=’2291’]

09.12.2015
Відкритий тренінг на тему: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 16 квітня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (ЦЕНТР СИМУЛЯЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ КМУ).
08 Квітня 2024
Відбудеться екскурсія до медичного центру «Smart Medical Centre»
Київський Медичний Університет продовжує знайомити майбутніх інтернів з базами стажування. Запрошуємо 16 квітня 2024 року 14:30 на екскурсію до медичного центру мережі клінік «Smart Medical Centre».
11 Квітня 2024
Відбудеться лекція на тему: «Мінна безпека»
Лекція відбудеться 17 квітня 2024 року об 11:30 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
03 Квітня 2024
Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024