Не подобається – критикуй! Критикуєш – пропонуй! Пропонуєш – зроби!

Обʼєднання студентів та молодих вчених задля спільної мети – популяризації та розповсюдження науки.

Місія Наукової спілки КМУ

Наукова спілка підтримує та розвиває наукові дослідження у медичній галузі та забезпечує наукову підтримку діяльності університету. Крім того, спілка має на меті сприяння підвищенню кваліфікації та наукового рівня усіх її членів, зокрема шляхом організації наукових заходів, конференцій, семінарів та інших форм наукової співпраці. Також, її місія полягає у розвитку співпраці з іншими установами та організаціями у галузі медицини та науки, яка дозволяє підвищити науковий потенціал та досягнення у галузі медичної науки, а головне – сприяє підвищенню престижу наукових досліджень у суспільстві.

Структура-НС

Положення про Наукову спілку

Керівництво Наукової спілки КМУ

Голова Наукової спілки КМУ

Коваль Ярослав Олегович

Заступник Голови Наукової спілки КМУ

Близнюк Данило Іванович

Секретар Наукової спілки КМУ

Нагорна Софія Юріївна

Голова сектору теоретичної медицини та соціально-гуманітарних наук

Тютюнник Іван Сергійович

Голова сектору клінічної медицини

Пешко Федір Андрійович

Контакти Наукової спілки

E-mail: scientificunion@kmu.edu.ua
Приєднуйтесь до Наукової спілки в Telegram
Голова Наукової спілки КМУ, студент 3 курсу медичного факультету Коваль Ярослав Олегович.