Новини Наукового товариства молодих вчених
На базі Київського медичного університету відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2019 р.
Молоді вчені КМУ відвідали тренінг Олени Труш «Особистий бренд лікаря, вченого, науковця – шлях до соціального визнання та фінансового успіху»
Відбулося засідання студентського наукового гуртка “GENIUS LOCI”!
Студенти відвідали лекцію в Інституті мікробіології і вірусології імені Д. К. Заболотного!
Викладачі та студенти взяли участь в роботі з’їзду Асоціації стоматологів України!
КМУ на Марзєєвських читаннях 2018!
11-12 жовтня 2018 р. студенти ПВНЗ «Київський медичний університет» в рамках вивчення навчальної дисципліни «Гігієна та екологія» відвідали щорічний медичний форум «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки. XIV Марзєєвські читання», яку проводив ДУ «Інститут громадського здоров’я України ім. О.М.Марзєєва» НАМН України. Відвідати науково-практичну конференцію висловили бажання не тільки українські, але й іноземні студенти.
Нобелівські читання 2018!
Студенти КМУ відвідали Інститут мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України!
Лікарі-інтерни підвищують свій професійний рівень!
Найкращий стоматологічний факультет України запрошує на навчання!
Шановні студенти, інтерни та колеги!!
З вересня Student Dental Club знову розпочне свою роботу! В нас багато планів та цікавих проектів!
Нагадуємо, що Київський медичний університет в 2017 році в рамках проекту #STREAM розпочав серію guest lectures в #StudentDentalClub!
ЛИС
Курс мануального масажу