Зустріч з деканом медичного факультету Університету міста Коїмбра

2 лютого 2024 року, в рамках візиту до Португалії, робоча група Київського Медичного Університету провела дружню зустріч з професором Карлосом Робало Кордейро – деканом медичного факультету Університету міста Коїмбра (Universidade de Coimbra FMUC – Faculdade de Medicina da Universidade de Coimbra), одного з найстаріших вищих навчальних закладів не тільки Португалії, а й світу, що був заснований в 1290 році.

Надихаюче було поспілкуватись з людиною, яка живе своєю справою та є невичерпним генератором ідей в сфері освіти та медицини, із захопленням слухали про історію факультету та амбітні плани щодо його розвитку. Ця зустріч стала першим кроком у налагодженні майбутньої співпраці в розрізі коротких програм стажування для наших студентів та майбутніх лікарів за напрямками “Медицина”, “Стоматологія” та “Громадське здоров’я”

Неочікуваним і приємним сюрпризом стало отримання пам’ятної медалі з зображенням покровительки Медичного факультету Університету міста Коїмбра в знак дружби та підтримки.

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024